Zabrze 3 rok - fakultety

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Artemma
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2011, o 18:32

Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Artemma »

Hej ! mam pytanie do 4 roku wlz. Czy obecnosc na wykładach z fakultetów(Patomechanizmy wybranych chorob cywilizacyjnych i spolecznych wybrane zagadnienia patobiochemii otyloscizywnosc wspolczesna - skladniki odzywcze i zagrazajace zdrowiu ) jest obowiązkowa? i czy warto na nie chodzić?
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: terrible_justyna »

nie.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Izuzet »

Trzy razy nie.
Artemma
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2011, o 18:32

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Artemma »

terrible_justyna ,Izuzet
Dziękuje za odpowiedź!
Lili13
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2010, o 18:23

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Lili13 »

A z klinicznych problemów starzenia się, wybranych zagadnień patobiochemii nadciśnienia tętniczego i wybranych zagadnień z toksykologii obecność obowiązkowa na wykładach czy lepiej inaczej spożytkować ten czas?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Izuzet »

Lili13, na żadnych wykładach z fakultetów nie warto siedzieć. A to czy jest to obowiązkowe, czy nie to inna sprawa. Nikt tego nie sprawdza, serio. A nawet jak sprawdza, to nic z tego nie wynika.
Lili13
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2010, o 18:23

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Lili13 »

Izuzet, dzięki za pocieszenie
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Zabrze 3 rok - fakultety

Post autor: Izuzet »

Lili13, będąc na 3 roku byłam dokładnie na jednym wykładzie z farmakologii i nic mi się nie stało, zdałam, nic nie trzeba było zaliczać, wszystkie wpisy są. W ogóle do głowy mi nie przyszło, żeby iść na wykłady z fakultetów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości