Rozszerzona matma w rok?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Mycha1205
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 21:33

Rozszerzona matma w rok?

Post autor: Mycha1205 »

Co myślicie? jak tego dokonać? jest w ogóle jakaś szansa?
paulinaa3678
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2015, o 11:52

Re: Rozszerzona matma w rok?

Post autor: paulinaa3678 »

Nie wiem czy jest szansa, ale spróbować zawsze można Ja w tym roku będe też właśnie próbowała
Sog
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2013, o 13:51

Re: Rozszerzona matma w rok?

Post autor: Sog »

Próbujcie, da się bez problemu

Swego czasu przygotowywałem do rozszerzonej matematyki dziewczynę z jakiegoś humanistycznego profilu, która przyszła do mnie 4 miesiące przed maturą umiejąc tylko tyle ile potrzeba na podstawę i w te 4 miesiące przygotowała się na 70%.

Mając więc rok i dobrze rozplanowując działy nie powinno być problemem uzyskanie dobrego wyniku.
paulinaa3678
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2015, o 11:52

Re: Rozszerzona matma w rok?

Post autor: paulinaa3678 »

No jak by sie sama matme zdawalo to mysle ze wlasnie problemu by nie bylo zeby sie przygotowac, tylko tu jest jeszcze chemia i biologia i trudnosc jest w tym jak to razem pogodzic

Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Rozszerzona matma w rok?

Post autor: egocentryk »

Sama matma to jeszcze nie problem, ale tez zalezy jaką miało się w LO i ile czasu ma się. Ja w LO ledwo ogarniałam nauke do biol i chem, a co dopiero pozwolic sobie na matme, bo niestety cisnieto mnie rowniez z innych przedmiotow jak chociazby polski. Pytanie czy warto cisnąć tą matme ? bo jednak trudniej o 3 przedmioty na 85+ niż 2, a jednak na wiekszosc uczelni liczy sie biol+chem, a odkad mat jest obowiazkowa to jest duza przepasc miedzy podstawa a rozszerzeniem trzeba przemyslec czy mat nie bedzie czasem kosztem biol i chem, bo jednak biol i chem jest wazniejsza, bo liczy się na wiekszosci uczelni w Polsce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości