Przenosiny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nela1byk
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:33

Przenosiny

Post autor: nela1byk »

witam mam pytanie odnośnie przenosin z uczelni na uczelnie. Czy ktoś przepisywał się z Łodzi do Poznania albo odwrotnie? Z tego co sprawdzałam wynika ze jest ogromna różnica miedzy przedmiotami na I roku. Do poznania nie uzyskałam wymaganej liczby punktów. Brakło 1. Czy więc dałoby radę przenieść się na II rok bez strasznych problemów? Albo może od drugiego semestru da radę?ltoczywiście bierzemy pod uwagę sytuację gdy wszystko jest zaliczonePonieważ do Łodzi mam znacznie dalej Poznań by mi o wiele bardziej odpowiadał. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktokolwiek cokolwiek by wiedział i się tym podzielił
nela1byk
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:33

Re: Przenosiny

Post autor: nela1byk »

Oczywiście chciałabym też wiedzieć czy wgl istnieje jakakolwiek możliwość przenosin.
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Przenosiny

Post autor: Merien »

Najlepiej byłoby porozmawiać z osobą odpowiedzialną za przenoszenie, wg naszej strony to mgr inż. Elżbieta Iwańska tel. 61 854 62 77 [at].edu.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości