jaki jest jack russell terrier ??

Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: jaki jest jack russell terrier ??

Post autor: talagia »

Skorni pisze:
zoo_ pisze:Pierwsze pytanie: rasowy?
Drugie pytanie: w jakim jest wieku?
Nie ma rodowodu i w lutym kończy rok .
No to masz odpowiedz. Już mu nie klapna - to wlasciwie dorosły pies
natala_natala
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2012, o 22:16

Re: jaki jest jack russell terrier ??

Post autor: natala_natala »

Ja mam suczkę JRT, ma nieco ponad rok i tak jakos wyszlo, że niecały miesiąc temu urodziła. Kupiłam ją jak miała 3 miesiące. Powiedziano mi, że sika na gazetę. Nic bardziej mylnego. Strasznie cięzko bylo nam oduczyć ja sikania na wykladzinke. W zasadzie dopiero po porodzie przestała nam nocami ją podlewać. Zaczęło się budzenie nas o każdej porze, bo w koncu bardzo nas ucieszyło.

Suczka jest bardzo żywiołowa, uwielbia spacery, choc przez jakies 2 miesiace od przywiezienia jej zapirała się na smyczy i nie chciała chodzić. Trzęsła sie przy kazdym wyjsciu. a teraz? jak słyszy słowo SPACER to jest wielka euforia i wytwarza ogromna presdje zebysmy sie pospieszyli, bo przeciez nie ma na co czekac:) Rzeczywiscie sa to psiaki z ogromnym temperamentem i wlasnym zdaniem ale nie zamieniłabym jej na zadnego innego psiaka. Potrafi się odwdzięczyć, jest ogromnym przytulasem ale tak jak juz tutaj bylo powiedziane, trzea byc niezwykle stanowczym zeby dobrze wychowac JRT.
Awatar użytkownika
michal-doberman
Posty: 5
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:43

Re: jaki jest jack russell terrier ?? szkolenie, tresura jrt

Post autor: michal-doberman »

to prawda, że trzeba być stanowczym i konsekwentnym gdy szkoli się takiego psa jak Jack Russell - jak raz coś postanowisz to trzeba się tego trzymać, a jak raz psu na coś pozwalasz a raz zabraniasz to trzeba ustalić jasny komunikat który znaczy tak, teraz wolno, bo inaczej to pies Ci nie da spokoju, sam będzie milion razy sprawdzał czy teraz to akurat wolno czy nie wolno. polecam poczytać ten artykuł: [spam ]Jack Russell Terrier szkolenie Tresura jack russell terriera jest dość trudna dla kogoś kto nie zna się na tym jak psa szkolić.
psiebajerki
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2016, o 09:28

Re: jaki jest jack russell terrier ??

Post autor: psiebajerki »

witam serdecznie,

zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu [spam]

znajdziecie tam ciekawe gadżety z psami

pozdrawiam
Imakandi
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2016, o 13:47

Re: jaki jest jack russell terrier ??

Post autor: Imakandi »

Pod postem jest link do artykułu. Swoją drogą polecam Johndog.pl
Najbardziej lubię treningi, bo pokazują proste sposoby na zabawy i tresurę.
PatiM
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2017, o 10:49

Re: jaki jest jack russell terrier ??

Post autor: PatiM »

terriery raczej lubią ruch, więc warto je często wyprowadzać na spacer, trzeba też zadbać o pielęgnacje pupila, ja mam co prawda yorkshire teriera ale polecam salon [spam]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości