Wspólne przygotowania do OB- Opole

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Bartek99
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2015, o 18:08

Wspólne przygotowania do OB- Opole

Post autor: Bartek99 »

Cześć! Jak pewnie z doświadczenia wiecie, najlepiej uczy się w grupie. Sam nie znam innych osób, które przygotowywałyby się do OB. Dlatego wpadł mi ostatnio do głowy pomysł, żeby zebrać ludzi zainteresowanych wspólnymi przygotowaniami i stworzyć z nimi własną grupę. Więc jeśli chcecie wspólnie uczyć się do OB, jest to propozycja dla Was. Spotykalibyśmy się gdzieś na terenie Opola (mam już pewien pomysł na miejscówkę, ale wszystko jest do ustalenia).
Sam nie jestem z Opola i będę musiał do Was dojeżdżać. Także osoby, które nie mieszkają w Opolu, a dysponują doń połączeniem autobusowym są jak najbardziej mile widziane .

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e mail: [at].pl Wszelkie szczegóły będziemy ustalać jak się odezwiecie. Jestem otwarty na Wasze propozycje, nie bójcie się i piszcie.
kasia2205
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2015, o 18:17

Re: Wspólne przygotowania do OB- Opole

Post autor: kasia2205 »

hej, ja jestem chętna, pisz na gg:48516145
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości