Bukała biologia

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Laura98
Posty: 40
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 22:21

Bukała biologia

Post autor: Laura98 »

Hej. Zadania z biologii Bukały to poziom maturalny, czy wyżej?
Lukas99
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 20:13

Re: Bukała biologia

Post autor: Lukas99 »

Zadania są takie jak na maturze - zmuszają do twórczego myślenia, ale ich poziom jest raczej wyższy niż te z prawdziwej matury. Lepiej zaopatrz się w Witowskiego (idealnie wpasowuje się w poziom) a z Bukały to polecam Zbiór ćwiczeń. Pakiety zadań. Testy. lub Biologia w zadaniach maturalnych (2 tomy) - świetne zbiorki pod maturkę a co do treningu przed maturą (bo o to Ci chyba chodzi) to jest ich 10 tomów (!) a koszt to około 300 zł, więc jeśli nawet kupiłabyś wszystkie pozycje wymienione przeze mnie wcześniej + super vademecum z biologii Pyłki - Gutowskiej wyd. Adamantan (w tym roku jest nowe wydanie) to i tak ci coś zostanie w portfelu i mam nadzieję, że więcej w głowie, bo myślę, że jak rzuciłabyś się na Bukałę to przeraziłabyś się ogromem wiedzy, a wtedy wiadomo - panika i pustki w głowie (ale na OB są w sam raz ). Pozdrawiam, Lukas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości