Pazdro, Witowski

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Kaczzucha
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2015, o 10:48

Pazdro, Witowski

Post autor: Kaczzucha »

Witajcie, mam takie pytanie, czy jesteście w stanie stwierdzić który zbiór jest lepszy Pazdro brązowy (ta starsza wersja) czy ta nowsza niebieska. Posiadam ten brązowy i zastanawiam się czy jest sens kupowania tego nowszego.
To samo pytanie tyczy się Witowskiego, mam starsze wersje 2002-2011 (różowy i pomarańczowy).
Czy ma ktoś rozeznanie, czy znacznie różnią się starsze od nowszych?
maria304
Posty: 356
Rejestracja: 17 sty 2014, o 00:07

Re: Pazdro, Witowski

Post autor: maria304 »

Granatowy Pazdro różni się od brązowego szczególnie w rozdziałach z systematyką nieorganiczną, gdzie wprowadzone jest nowe nazewnictwo. Poza tym niektóre rozdziały mają część zadań innych, ale wiele się powtarza. Natomiast w Witowskim corocznie są dodawane nowe zadania z bieżących matur majowych oraz próbnych. Czyli każdego roku dość sporo zadań jest nowych. Stare nie są usuwane tak jak w Pazdro. W tym roku doszły też zadania z informatora maturalnego 2015. Przez 4 lata na pewno dużo się tych nowych zadań zebrało. Jeśli zdajesz maturę według nowej podstawy programowej, to szczególnie powinnaś wziąć pod uwagę zaopatrzenie się w nowego Witowskiego. A poza tym to już najwyższy czas.
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: Pazdro, Witowski

Post autor: alicia »

Wydaje mi się, że mając starego Witka nie ma co ładować kasy w nowego, bo większość tych zadań można znaleźć na internecie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości