Przygotowania

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Jaco97
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2014, o 15:15

Przygotowania

Post autor: Jaco97 »

Cześć wam, jak tam idą przygotowania? Jakie nastroje przed rejonami ? To już tylko 3 tygodnie Ktoś wybiera się do Poznania
nbhd_girlzz
Posty: 22
Rejestracja: 22 lis 2015, o 20:07

Re: Przygotowania

Post autor: nbhd_girlzz »

Chyba nigdy nie bede na to gotowy Bardzo szybko zlecialo niedawno myslalem nad tematem pracy, a tu juz okreg, ehh

Jaco97
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2014, o 15:15

Re: Przygotowania

Post autor: Jaco97 »

Dokładnie, a w głowie aby ile jeszcze trzeba sobie powtórzyć i przypomnieć D
neurolu
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:22

Re: Przygotowania

Post autor: neurolu »

Ktoś Lublin?
Zleciało niesamowicie szybko, zwłaszcza, że nasz okręg oficjalne decyzje o kwalifikacji otrzymał dopiero w połowie grudnia. Dopiero wtedy przyszła jakakolwiek motywacja A teraz w między czasie matury i sprawdziany semetralne. Hardkor
W każdym razie wytrwałości wszystkim, to już prawie końcówka!

neurolu
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:22

Re: Przygotowania

Post autor: neurolu »

neurolu pisze:Ktoś Lublin?
Zleciało niesamowicie szybko, zwłaszcza, że nasz okręg oficjalne decyzje o kwalifikacji otrzymał dopiero w połowie grudnia. Dopiero wtedy przyszła jakakolwiek motywacja A teraz w między czasie matury i sprawdziany semestralne. Hardkor
W każdym razie wytrwałości wszystkim, to już prawie końcówka!

Awatar użytkownika
Matthiu
Posty: 111
Rejestracja: 5 sie 2015, o 14:30

Re: Przygotowania

Post autor: Matthiu »

Piszcie, piszcie ludziska! Drugiej takiej okazji to wylewania swoich żali na tym forum może już nie będziecie(nie będziemy) mięli.


Jak u was z materiałem? Dzisiaj na przykład, rozwiązałem pierwszy (i w całości) test z 2010 i 74%. Wynik mnie jednocześnie satysfakcjonuje i nie, bo wiem, że muszę się jeszcze przyłożyć. Ostatni próg wynosił chyba 73%-75%. Tylko czasem jest tak, że dostanę takim pytaniem, że nie wiem w sumie jak się nazywam. Przykładowo, ostatnio w teście miałem pytanie dot. dinozaura - podali nawet jego nazwę, i pytanie w której erze wymarł. Taki strzał w pysk, żeby piszący ten test nie pomyślał sobie czasem, że jest mądry i coś tam wie.

Pozdrawiam wszystkich!

A no i wybiera się ktoś do Krakowa?
Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Ma ktoś może klucze do ii etapów 2010+? Pilnie potrzebne

nbhd_girlzz
Posty: 22
Rejestracja: 22 lis 2015, o 20:07

Re: Przygotowania

Post autor: nbhd_girlzz »

Matthiu pisze:Piszcie, piszcie ludziska! Drugiej takiej okazji to wylewania swoich żali na tym forum może już nie będziecie(nie będziemy) mięli.


Jak u was z materiałem? Dzisiaj na przykład, rozwiązałem pierwszy (i w całości) test z 2010 i 74%. Wynik mnie jednocześnie satysfakcjonuje i nie, bo wiem, że muszę się jeszcze przyłożyć. Ostatni próg wynosił chyba 73%-75%. Tylko czasem jest tak, że dostanę takim pytaniem, że nie wiem w sumie jak się nazywam. Przykładowo, ostatnio w teście miałem pytanie dot. dinozaura - podali nawet jego nazwę, i pytanie w której erze wymarł. Taki strzał w pysk, żeby piszący ten test nie pomyślał sobie czasem, że jest mądry i coś tam wie.

Pozdrawiam wszystkich!

A no i wybiera się ktoś do Krakowa?
A w ktoryms z ostatnich watkow pisali, ze ostatni prog to 65pkt :O Ja material mam juz przerobiony, ale ciagle cos rozszerzam, doczytuje, wiadomo jak jest Jesli chodzi o testy, to tylko jeden rozwiazalam w calosci, nie pamietam z ktorego roku, ale byl bardzo prosty, bo napisalam go na ponad 80, a wtedy jeszcze nie mialam wszystkiego przerobionego ma ktos test z zeszlego roku i zechcialby sie podzielic?

nbhd_girlzz
Posty: 22
Rejestracja: 22 lis 2015, o 20:07

Re: Przygotowania

Post autor: nbhd_girlzz »

Tomecek pisze:Ma ktoś może klucze do ii etapów 2010+? Pilnie potrzebne

Ja sie chetnie podziele! Ale zrobimy deal. Ja ci wysle klucze do testow 2010-2013, a ty mi odeslesz testy 2014 i 2015, co ty na to?

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Odpisałem na privie

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Co najintensywniej powtarzacie przez ostatni tydzień?

CAVOK98
Posty: 37
Rejestracja: 20 lis 2015, o 14:51

Re: Przygotowania

Post autor: CAVOK98 »

Protisty
Jaco97
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2014, o 15:15

Re: Przygotowania

Post autor: Jaco97 »

Bukała and Campbell
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość