MATURA 2016

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: MATURA 2016

Post autor: Nitrogenium32 »

Też nie mogłem ścierpieć roślin w II klasie, ale jak zacząłem je przerabiać porządnie do matury, polubiłem je, a teraz na farmacji botanika jest moim ulubionym przedmiotem i po prostu kocham roślinki.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: MATURA 2016

Post autor: ryniofit8000 »

Nitrogenium32, no właśnie pamiętam jak sam na nie narzekałeś
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: MATURA 2016

Post autor: bedziedobrzeXd »

Rośliny są trudne jak się to czyta pierwszy raz i jak się wszystko miesza. Im wiecej powtorek tym są przyjemniejsze.
1/6 SUM WLK
gixie
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2015, o 14:59

Re: MATURA 2016

Post autor: gixie »

^ to. Rośliny trzeba czytać, czytać i czytać, ale nie naraz, tylko wracać do nich. Po którymś razie wszystko po prostu układa się w jedną logiczną całość
Yates
Posty: 75
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:49

Re: MATURA 2016

Post autor: Yates »

Sądzicie ze wystarczy arkuszy z bioli i chemii od 2005 do 2015?

Awatar użytkownika
rebelheart
Posty: 69
Rejestracja: 30 gru 2014, o 07:54

Re: MATURA 2016

Post autor: rebelheart »

Wydaje mi się, że tak Tylko analizuj każde zadanie, swoje odpowiedzi i odpowiedzi z klucza

Awatar użytkownika
ewok
Posty: 97
Rejestracja: 5 sie 2014, o 11:07

Re: MATURA 2016

Post autor: ewok »

Yates pisze:Sądzicie ze wystarczy arkuszy z bioli i chemii od 2005 do 2015?
Ja tam żadnym dydaktykiem nie jestem, ale wydaje mi się, że rozwiązywanie arkuszy aż z 2005 jest odrobinkę stratą czasu (choć bardziej z chemii). Typy zadań są jednak trochę inne i warto może poszukać jakichś nowszych, próbnych matur albo przerobić te zbiory od CKE (które, nawiasem mówiąc, dziś próbowałam doprowadzić do stanu używalności, by móc je wydrukować - nie wiem, kto tam jest odpowiedzialny za formatowanie tekstu Jakaś masakra).

Ja sama zastosuję prawdopodobnie taktykę rozwiązywania matur od najnowszych, najwyżej jeśli nie przerobię właśnie tych starych, nie będzie tragedii
Awatar użytkownika
Izaaa
Posty: 103
Rejestracja: 29 sie 2012, o 13:18

Re: MATURA 2016

Post autor: Izaaa »

Hej, słuchajcie macie może odpowiedzi do tej książki? Chemia.Związki organiczne.Zadania przedmaturalne.Zakres rozszerzony Pazdry? taka pomaranczowa okladka
Załączniki
chemia-zwiazki-organiczne-zadania-przedmaturalne-zakres-rozszerzony-szkola-ponadgimnazjalna-u-iext26190604.jpg
werska
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2015, o 17:59

Re: MATURA 2016

Post autor: werska »

Jak wrażenia po próbnej z Nowej Ery? (tak wiem, była superD)

gabby
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2014, o 21:36

Re: MATURA 2016

Post autor: gabby »

Zalamana?

Beata_Beata
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2016, o 11:13

Re: MATURA 2016

Post autor: Beata_Beata »

Ja przygotowuje się w Galileuszu na Pradze, mają fajnych nauczycieli i spoko podejście. Sama bym chyba nie dała rady zdać matury tylko ucząc się z książek i od nauczycieli z liceum, bo nawet jak mam problem to nauczycielka nie ma dla mnie aż tyle czasu żeby mi wszystko dokładnie wytłumaczyć, np. z matematyki. W Galileuszu są małe grupy i jak mam jakiś problem to od razu nauczyciel siada obok mnie i mi tłumaczy kiedy reszta rozwiązuje zadania, a taka pomoc jest mega potrzebna, szczególnie kiedy zdaje się rozszerzoną matme i chemie.
baton_
Posty: 42
Rejestracja: 7 lis 2015, o 12:01

Re: MATURA 2016

Post autor: baton_ »

Mi się tam nawet biologia teraz podobała, zupełnie inny typ zadań niz w Operonie, ale rozwiazywało sie nawet przyjemnie, wynik ciężko przewidzieć :p za to dzisiejsza matma.

Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: MATURA 2016

Post autor: bedziedobrzeXd »

Beata_Beata, no to korzystaj Super mieć taka mozliwosc. Ja niestety nie mam warunkow finansowych na takie lekcje [chyba sa drogie?]
Ledwo mnie stac na korki u nauczycieli licealnych. Zdecydowalam sie na tych wymagajacych, ktorzy słyną z dobrej zdawalnosci matur przez ich uczniow. Tym wlasnie sie kierowalam. Zeby ich absolwenci byli na medycynie. Troche zazdroszcze Ci Twoich zajec
1/6 SUM WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości