I ROK - LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
korhli
Posty: 17
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 15:31

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: korhli »

rozbójnik rok temu był tylko za niezdane kolokwia, % z kartkówek były darowane
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Ziomek123 »

Jak miałem biologię to bardzo restrykcyjnie trzymali się tych 60% z całości, jeszcze jak ktoś nie zdał pierwszego terminu kolokwium to miał wyliczaną średnią ze wszystkich terminów jakie podchodził.

Np. nie zaliczasz wejściówki - jesteś niedopuszczony do 1 terminu kolokwium, w drugim terminie zdajesz na 70% to liczą (70+0)/2=35.

Rozbójnik był dla nielicznych którzy chyba mieli kilka (2-3%) mniej niż 60%.
korhli
Posty: 17
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 15:31

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: korhli »

teraz trochę lżej, średniej też nie było, liczył się najlepszy wynik
Moniq
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 14:32

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Moniq »

A jak wygląda kolokwium semestralne z anatomii? Wiem że jest po 10 pytań z każdego działu, ale pytania są abcd czy raczej otwarte? i na co się nastawić - wykłady, Gray, Skawina? skupiać się na pytaniach czysto typu co odchodzi od czego na jakim poziomie, który mięsień gdzie się przyczepia czy kliniki? Proszę o jakąkolwiek radę, bo kiepsko widzę to zaliczenie
korhli
Posty: 17
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 15:31

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: korhli »

większość abc, te otwarte z mianami angielskimi do podania, ciężko powiedzieć na czym się skupić, ale pytania o poziom odchodzenia też były, skawina chyba wporzo. Te otwarte to właśnie kliczne pytania, przykłady z Graya warto przejrzeć, bo identyczne
Moniq
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 14:32

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Moniq »

Czyli generalnie pytania w stylu tych z giełdy Jędrzeja? W ostatnim roku nie było żadnych spektakularnych zmian w formie?
korhli
Posty: 17
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 15:31

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: korhli »

pytania nie były złe macie chyba na dysku spisane pytania z naszego kolokwium
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: sassa »

wg mnie pytania prostsze niz gielda jedrzeja (btw ona wchodzi ale dopiero na egzamin testowy, wczesniej szkoda na nią czas marnować)

wyklady + kliniki z graya wystarczają
slimshadyy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2015, o 10:20

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: slimshadyy »

czy jeżeli ktoś nastawi sie własnie na same wykłady + kliniki z graya to jest duza szansa ze zda? bo szczerze mówiąc strasznie duzo czasu zajmuje mi uczenie sie nawet ze Skawiny a czasu juz coraz mniej, za to wyklady czyta mi sie bardzo przyjemnie.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: sassa »

Tak, ja tak zdałam

kopera
Posty: 168
Rejestracja: 9 sie 2013, o 13:39

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: kopera »

slimshadyy pisze:czy jeżeli ktoś nastawi sie własnie na same wykłady + kliniki z graya to jest duza szansa ze zda? bo szczerze mówiąc strasznie duzo czasu zajmuje mi uczenie sie nawet ze Skawiny a czasu juz coraz mniej, za to wyklady czyta mi sie bardzo przyjemnie.
Tu nie ma co czytać, trzeba stukać
Arvii
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2016, o 12:09

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Arvii »

to ja jeszcze wrócę do rozbójnika.
jak z nim jest? trzeba indywidualnie zapytać/poprosić profesora czy np starosta roku mówi za wszytkich razem?
ace
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, o 09:35

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: ace »

takie rzeczy zalatwia starosta i polecam popedzic go jak jeszcze nic z tej sprawie nie zrobil
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości