Siatki do połowu planktonu

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Siatki do połowu planktonu

Post autor: planapo »

Panowie. Zedytujcie co trzeba
JohnyM

Re: Siatki do połowu planktonu

Post autor: JohnyM »

Nie wiem co trzeba Czuj się upoważniony do edycji jakichkolwiek moich postów (jednak z adnotacją).
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Siatki do połowu planktonu

Post autor: planapo »

Doprecyzowujac - absolutnie bez wskazan osob i majac na uwadze ostatnie zdarzenia na forum - sugeruje co ponizej

Mysle, ze kazda wypowiedz gdzie mowimy wylacznie za siebie nie oceniajac/nie krytykujac innych i ich pomyslow jest bezpieczna w materii relacji forumowych I nieforumowych tez
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: Siatki do połowu planktonu

Post autor: Boguslaw »

Ech, i po co to wszystko Panowie :-(

Właśnie wróciłem z Lublina do domu, gdzie zostawiłem samochód (moje kochane, ale niemłode Mondeo) po awarii w trasie i na 80-90% pewnie będzie cmentarzysko".
Silnie się podłamałem, ale podeszła żona, pogłaskała po głowie i powiedziała:
-"Nie martw się, weźmie się jakiś kredyt i kupi jakiegoś złoma", a ty pamiętaj, że masz NAS oraz grzyby i mikroskopy których wręcz nie cierpię. Jest po co żyć?"
Przyznam i wiem, że jest

Proszę o trochę luzu i pozytywnego spojrzenia na świat i. wypowiedzi kolegów z forum
winkwink
Posty: 251
Rejestracja: 13 maja 2014, o 13:05

Re: Siatki do połowu planktonu

Post autor: winkwink »

Bogusław, trzym się, głasku, głasku
Hyper, Ty też, i nie rezygnuj z forum, dobrze będzie
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Siatki do połowu planktonu

Post autor: planapo »

Czasem tego wsparcia najblizszych bardzo brakuje, milo slyszec ze masz I do przodu!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości