Pytania na II etapie

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
CAVOK98
Posty: 37
Rejestracja: 20 lis 2015, o 14:51

Pytania na II etapie

Post autor: CAVOK98 »

Hej!
Z tego co wiem pytania się między etapami w różnych latach powtarzają. Np Pytanie z etapu II z 2005 powtarza się w II etapie w 2007. I tu pytanie do obeznanych. Czy pytania z III etapu z poprzednich lat mogą się powtórzyć w II etapie 2015/16?
Awatar użytkownika
Matthiu
Posty: 111
Rejestracja: 5 sie 2015, o 14:30

Re: Pytania na II etapie

Post autor: Matthiu »

"Czy pytania z III etapu z poprzednich lat mogą się powtórzyć na II etapie 2015/16

i

"Z tego co wiem pytania się między etapami w różnych latach powtarzają. Np Pytanie z etapu II z 2005 powtarza się w II etapie w 2007."

Dobry jest.
Skąd niby to mamy wiedzieć?

Przepraszam, ale rozbawiłeś mnie tym pytaniem do łez. Tak właśnie wyglądają skutki dzisiejszej edukacji. P
CAVOK98
Posty: 37
Rejestracja: 20 lis 2015, o 14:51

Re: Pytania na II etapie

Post autor: CAVOK98 »

Bardziej skutki przesiadywania całych dni nad biologią i pisania w pośpiechu.
Chodziło mi po prostu o to czy pytania z III etapu pojawiają się w II etapach w innych latach?
Awatar użytkownika
Matthiu
Posty: 111
Rejestracja: 5 sie 2015, o 14:30

Re: Pytania na II etapie

Post autor: Matthiu »

Nie tylko ty tak przesiadujesz.

Jeżeli masz kilka arkuszy to możesz sprawdzić. Powiem Ci, że sam osobiście tego nie zauważyłem choć przerabiam je cały czas - 23 wybijam na okręg - Kraków.

Miłej nocy życzę. Może chociaż ty się wyśpisz.
CAVOK98
Posty: 37
Rejestracja: 20 lis 2015, o 14:51

Re: Pytania na II etapie

Post autor: CAVOK98 »

Matthiu pisze:Powiem Ci, że sam osobiście tego nie zauważyłem choć przerabiam je cały czas
No i oto mi chodziło. Dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości