Szukam jednoosobowego pokoju w domu studenckim Poznań

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
mp7986
Posty: 31
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:21

Szukam jednoosobowego pokoju w domu studenckim Poznań

Post autor: mp7986 »

Jak w tytule poszukuje jednoosobowego pokoju w domu studenckim w Poznaniu. Chciałabym wynająć mieszkanie z innymi studentkami/-ami bądź dołączyć do mieszkania studenckiego z wolnym jednoosobowym pokojem. Zależy mi na mieszkaniu z innymi studentkami/-ami w luźnej, sympatycznej atmosferze blisko centrum. Co do lokalizacji preferuje okolice ul. Bukowskiej, Marcelińskiej, Roosevelta, Grunwaldzkiej, ale nie wykluczam innych miejsc Proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość prywatna.
tel. 536246560
Pozdrawiam
ada_009
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 09:35

Re: Szukam jednoosobowego pokoju w domu studenckim Poznań

Post autor: ada_009 »

Hej:) Tego typu ogłoszenia najlepiej zamieścić na jakimś portalu ogłoszeniowym. Ja też szukałam jakiegoś lokum na studiach i szybko je znalazłam dzięki serwisowi Studencior.pl Naprawdę polecam wszystkim studentom, bo wszystkie oferty adresowane są właśnie do osób uczących się. Warto zajrzeć, zwłaszcza, ze jest to darmowy portal Pozdrawiam
Kelbnris
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2016, o 12:00

Re: Szukam jednoosobowego pokoju w domu studenckim Poznań

Post autor: Kelbnris »

W domu studenckim ciężko ale znajdziesz obok ludzie przyjmują normalnie do bloków czy gdzieś studentów warto to ogarnąć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości