Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
blackmegi
Posty: 28
Rejestracja: 12 lip 2015, o 20:05

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: blackmegi »

zuza91 a jak oceniasz podejście wykladowcow na tych uczelniach do studenta?

czy Krakow tez tak sieje warunki jak Lublin?
i jeszcze pytanie odnośnie akademikow, gdzie lokuja studentow wety?
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Akademiki to nie wiem, a podejście wykładowcy mają moim zdaniem lepsze w Krakowie. W lublinie wysyłali na warunek bo tak . Takie jest moje zdanie. Trochę krótko w Krakowie jestem, żeby móc coś więcej powiedzieć, ale wydaje mi się, że prowadzący widzą w nas ludzi tutaj
Ravenna
Posty: 31
Rejestracja: 8 lip 2015, o 14:18

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Ravenna »

Studentów weterynarii lokują w 2 akademikach UR (Bratniak i Młodość), które są najspokojniejsze i znajdują się najbliżej centrum. Ja jestem w Młodości i szczerze polecam ten akademik, warunki są bardzo dobre, bo w bardzo niewielu akademikach każde 2 pokoje mają własną łazienkę i kuchnię (generalnie akademik jest podzielony na tak jakby mieszkania dwupokojowe). Na salę wykładową weterynarii idę zawsze pieszo 15-20 min, więc jest bliziutko. Do innych miejsc jest dogodny dojazd z przystanku tramwajowego niemal pod akademikiem.
trolololo123
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 15:25

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: trolololo123 »

zuza91 jestem na pierwszym roku więc o biochemii Ci niestety za dużo nie powiem, ale samo to że jest przez Collegim Medicum prowadzona mnie napawa lekkim strachem, podobno podchodzą do niej ambitnie z którego jesteś roku?

blackmegi raczej trzeba się postarać żeby czegoś nie zdać, jednak idąc na studia medyczne wiadomo że trzeba się przyłożyć do nauki, ja odnoszę wrażenie że dajemy radę i raczej każdy to potwierdzi
blackmegi
Posty: 28
Rejestracja: 12 lip 2015, o 20:05

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: blackmegi »

dzięki wielkie za odp, ja się wlasnie biochemii boje
Lublin strasznie te warunki rozdaje z tego co widze i to nie zawsze za brak wiedzy
a tak mi się Krakow marzy
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Ja właśnie na 2 roku jestem, za trochę ponad 2 tygodnie mam egzamin z biochemii, który mnie okropnie przeraża. I z tego co wiem to chyba właśnie ta biochemia najgorsza, z zeszłego roku chyba 6 osób ma z niej warunek . Inne egzaminy to podobno spoko (przynajmniej w tej sesji ).

blackmegi - przenoś się . Ja właśnie z Lublina uciekłam i w ogóle nie żałuję. Nawet wydaje mi się, że niektóre zajęcia to tu w Krakowie są lepiej prowadzone
blackmegi
Posty: 28
Rejestracja: 12 lip 2015, o 20:05

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: blackmegi »

zuza bardzo bym chciała ale to odlegle plany, jeszcze sesja zimowa do zaliczenia hihi
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Galloper »

Kiedy pierwsi absolwenci tego wydziału kończą studia? A może już skończyli?
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

teraz najstarszy jest 4 rok, a studia trwają 5,5, więc absolwenci dopiero w 2018
aleqsandra
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2014, o 16:41

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: aleqsandra »

właśnie, jak jest ze zdawalnością biochemii w Krakowie? i jak wygląda egzamin?
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Z mojego roku chyba są 2 lub 3 warunki. Egzamin jest testowy i część pytań się powtarza, dlatego warto przerabiać stare testy, tak moim zdaniem
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: koterska »

Dla kandydatów: kupcie sobie samochód i nauczcie się teleportacji i dodatkowo polecam tonę cierpliwości, żeby nie dostać na tych studiach kociokwiku.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: iSzymur »

Proszę o wiadomość mailową k.[at].com obecnego studenta/studentki (nie kandydata) wety w Krakowie, najlepiej wyżej niż 1 rok. Mam kilka pytań ze strony praktycznej, z góry dziękuję

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości