Z czym lepiej połączyć farmację?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Sylwanek
Posty: 45
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:47

Z czym lepiej połączyć farmację?

Post autor: Sylwanek »

Jeśli ukończy się studia farmaceutyczne i chciałoby się zrobić 2 kierunek to który z poniższych jest najbardziej pasujący oraz dlaczego?

1.Pielęgniarstwo

2.Kosmetologia

3.Filologia(chodzi mi o filologię wyłącznie obcą a nie o polonistykę)
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

Post autor: Hogwartnik »

Dlaczego samemu powinno się wiedzieć, bo trzeba najpierw wiedzieć co się chce potem robić, a łączyć kierunki w zależności od potrzeb. Pielęgniarstwo tu chyba najbardziej do niczego nie pasuje. No chyba, że chce się tak o z zainteresowań postudiować, to wtedy każdy dobry.

Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

Post autor: Devih »

Według mnie bez sensu robić coś zupełnie innego. Lepiej już robić jakieś podyplomowę albo specjalizację. Sama farmacji nie kończy się tylko na 5 latach studiów. Masz jeszcze wiele możliwości, żeby się rozwijać.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

Post autor: zetsu »

A łącz sobie z czym chcesz. Dla chcącego farmację można połączyć sensownie nawet z inżynierią kosmiczną, ważne jest tylko pytanie po co ?
A na to pytanie, musisz już sam znaleźć odpowiedź
mysmile
Posty: 21
Rejestracja: 28 lip 2009, o 18:55

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

Post autor: mysmile »

4. Jak tak chcesz się uczyć, to zrób z farmy speckę
annexify
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 16:24

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

Post autor: annexify »

Ja planuję jakiś humanistyczny kierunek zacząć za dwa lata, filologię obcą albo filozofię, bo trochę brakuje mi jednak takich polonistycznych przedmiotów, ale to już bardziej dla siebie w miarę możliwości wolnego czasu na 4-5 roku.
Co do kosmetologii i pielęgniarstwa to zależy od tego czym tak naprawdę się chcesz zajmować. Myślę, że po skończeniu farmacji jednak wypadałoby się zająć tą branżą, a nie wszystkim naraz, bo te 5 lat jest naprawdę ciężkie i szkoda by było je zmarnować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość