Uczestnicy XXXVII OB

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Korczaszko »

a to fajnie wszystkich załatwię tylko najpierw muszę zaliczyć pisemny
William Harvey
Posty: 78
Rejestracja: 12 sty 2007, o 15:17

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: William Harvey »

Jasne, chyba w swojej klasie wagowej. To ile wazysz ? Musze wiedziec czy bede mial w Tobie przeciwnika
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: zielenica »

o. to ja sobie zaaplikuję całą paczkę xenny czy czegoś takiego, będę w wadze słomkowej, razem ze mną 2 osoby. Potajemnie zeżrę banana, a potem ich wykończę. buahahaha
Madzioszka89
Posty: 204
Rejestracja: 12 sty 2008, o 17:08

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Madzioszka89 »

zielenica pisze:o. to ja sobie zaaplikuję całą paczkę xenny czy czegoś takiego
z hardcorem jedziesz, odważna : P kto wie czy po paczce xenny nie wydalisz nawet jelit, ale to tylko pozytywna rzecz, będziesz jeszcze bardziej słomkowa A propos słyszał ktoś o facecie który sam wyciął sobie wyrostek robaczkowy? Ja zrezygnuję z xenny i tak schudłam ostatnio 3 kilo, nie powinnam chyba znaleźć się w wadze ciężkiej : P
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: zielenica »

Madzioszka89 pisze:będziesz jeszcze bardziej słomkowa
będę jak nić dentystyczna
Madzioszka89 pisze:ktoś o facecie który sam wyciął sobie wyrostek robaczkowy?
nie czym sobie to zrobił?


łaa to już za 24h
Madzioszka89
Posty: 204
Rejestracja: 12 sty 2008, o 17:08

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Madzioszka89 »

zielenica pisze:nie czym sobie to zrobił?
Jak leżałam w szpitalu to koleżanka mi opowidała, że normalnie się rozerżnął sam i jeszcze będąc przytomnym wywlekł część jelita i sobie odciął, ale czy przeżył to nie wiem już. i czy to jest prawdziwa prawda też nie wiem . W każdym razie ten to był odważny, także paczka xenny przy jego dokonaniu to pestka.
zielenica pisze:łaa to już za 24h
Powiem Ci cos, co mój instruktor na prawko mówił mi zawsze jak wysiadałam z samochodu: luzik , ręczny":D tylko nie wiem do czego odnieść toręczny w tym momencie w każdym razie Zielenico: wrzuć na luz to tylko OB. P
William Harvey
Posty: 78
Rejestracja: 12 sty 2007, o 15:17

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: William Harvey »

Dosc naciagana ta historia z wyrostkiem robaczkowym Predzej by zemdlal niz sobie cokolwiek wycial.

Mi instruktorka zwykle mowila, ze znowu chcialem ja zabic. Nie wiem jak to odniesc to OB, ale jesli chodzi o reczny to cos bym wymyslil.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: zielenica »

Madzioszka89 pisze:Jak leżałam w szpitalu to koleżanka mi opowidała, że normalnie się rozerżnął sam i jeszcze będąc przytomnym wywlekł część jelita i sobie odciął, ale czy przeżył to nie wiem już.
oczywiście nikt nic nie zauważył ^_^

wszyscy się jeździć uczą - tylko nie ja. właściwie to chyba jest bezpieczniej dzięki temu na polskich drogach
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Korczaszko »

William Harvey pisze:Jasne, chyba w swojej klasie wagowej. To ile wazysz ? Musze wiedziec czy bede mial w Tobie przeciwnika
a specjalnie bym zrobiła tak, żeby być w Twojej kategorii ale to i tak inne województwo to nie musisz się bać
Dosc naciagana ta historia z wyrostkiem robaczkowym Predzej by zemdlal niz sobie cokolwiek wycial.
wiesz po zulach różnych rzeczy mozna się spodziewać, koleżanka mi opowiadała jak sobie kiedyś szła po swoim osiedlu, a tu siedzi król żuli przed domem i zszywa se brzuch w między czasie biorąc łyk wódki a ta koleżanka nie ma zapędów do pisania bajek.

właśnie znalazłam swoją pracę i sie wzruszyłam patrząc na moje śliczne jabłonki
1.jpg
Madzioszka89
Posty: 204
Rejestracja: 12 sty 2008, o 17:08

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Madzioszka89 »

William Harvey pisze:Mi instruktorka zwykle mowila, ze znowu chcialem ja zabic.

Że się tak spytam. to już masz licencję na zabijanie:D

A co do wyrostka to może i naciągana historia, nie wiem. W każdym razie to,to dopiero jest odwaga, a nie paczka xenny na zaparcia
pani Korczaszko pisze:a tu siedzi król żuli przed domem i zszywa se brzuch


Też szalony Może był po operacji i nie spodobał mu się kształt szwu na brzuchu. chciał stworzyć coś swojego
pani Korczaszko pisze:właśnie znalazłam swoją pracę i sie wzruszyłam patrząc na moje śliczne jabłonki
Jak patrzę na swoją pracę to mi szkoda tych zmaltretowanych malutkich sałatek, przeżyły swoje w swoim 11 dniowym życiu, i wcale lekko nie miały, zwłaszcza te z próbek testowych.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Korczaszko »

Madzioszka89 pisze:Też szalony Może był po operacji i nie spodobał mu się kształt szwu na brzuchu. chciał stworzyć coś swojego
koleś w stylu Wędrowycza biega po Ludwikowie z siekierą, więc zapewne sam się naciął

a ja sobie przejrzałam test z tamtego roku i zrobiłam 50pyt z testu z roku 02/03 i stwierdzam, że jestem głupia, że sie nie uczyłam tam są pytania w których nie trzeba strzelać (choć poszło mi całkiem nieźle, plan minimum zrealizowany, czyli połowa odp dobrze)

No ciekawa jestem czy ktoś z was przejdzie
Ursus
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2008, o 17:51

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Ursus »

No to powodzenia wszystkim
Ziom z podlasia
Posty: 74
Rejestracja: 29 kwie 2007, o 11:28

Re: Uczestnicy XXXVII OB

Post autor: Ziom z podlasia »

Powodzenia,zaczynamy za 2 godziny ]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości