Obiektywna ocena poziomu

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
SułtanSosnowca
Posty: 24
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:05

Obiektywna ocena poziomu

Post autor: SułtanSosnowca »

Hej, przyszedł czas żeby jakoś realnie ocenić swój poziom przygotowania i w razie potrzeby go na szybkości podnieść, a nie mam zbytnio się z kim porównać bo sam<no może z domieszką korków iksde w rok przygotowuję się do matury z chemii, liczę na Waszą pomoc. Stoję tak:
witowskie przerobione na lajcie już praktycznie całe
kosztołowicze i barbara pac<takie zielone z operonu czasem muszę chwilę podumać żeby rozkminić, bo według mnie zdania na myślenie troszke bardziej niż witowski, ale praktycznie wszystkie siadają zadanka
azdro w sumie sam obliczeniowe tam są też siadają bez problemu, ba nawet wyniki się zgadzają^^

<rzez przerobione mam na myśli że rozumiem o co w nich chodzi bo wiem że da się robić witowskiego jak zoombie gt

Tutaj moje pytania:
1.Czy przedstawione przeze mnie zbiory które mam zrobione oddają rzeczywisty poziom matury, bo nigdy na żadnej lekcji chemii nie byłem x? I czy powyższe ogarnięcie tematu styknie na jakiś przyzwoity wynik w maju?
2.Czy są jeszcze jakieś wartościowe zbiory którymi należałoby przerobić, czy tylko pykać matury i powtarzać teorie?

Z góry dzięki za pomoc
ooo97
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2016, o 11:13

Re: Obiektywna ocena poziomu

Post autor: ooo97 »

Matury, matury i jeszcze raz matury. Tylko w ten sposób sprawdzisz jak stoisz z teorią i praktyką. A jeśli mówimy już o chemii i wyćwiczeniu rozwiązywania to kiedyś ukazały się zadania maturalne zebrane działami z wszystkich wcześniejszych matur, czy to tych majowych czy próbnych z chemii sos. Sama z tego korzystam i fajnie to się zgrywa z tymi całymi Witowskimi itp. Myślę, że jeśli poszukasz to powinieneś znaleźć je w pdfie (ewentualnie mogę się podzielić )
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Obiektywna ocena poziomu

Post autor: Mårran »

Popieram - by sprawdzić swój poziom, powinieneś robić matury - tak jak są, na czas. Potem sprawdzać surowo z kluczem odpowiedzi.
Pani Buka
Awatar użytkownika
droup
Posty: 58
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:58

Re: Obiektywna ocena poziomu

Post autor: droup »

Nie warto też zaglądać do klucza podczas rozwiązywania, bo ten błąd też popełnia wiele osób.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości