[Film] Delta optical NTX-3C - Dobry zakup?

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
lagnapis
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2016, o 14:14

[Film] Delta optical NTX-3C - Dobry zakup?

Post autor: lagnapis »

Witam serdecznie,
Trafiłem do was dzięki Loginpiotusia i odrazu mam do was pytanie.
Zakupiłem parę dni temu zakupiłem nowy mikroskop Delta optical NTX-3C z okularem cyfrowym 1,3 MP PRO. Za całość dałem ponad 900 zł.
Będę go używał głównie do lekcji w przedszkolach i szkołach, jak i również chciałem ponagrywać parę dobrej jakości filmów z moimi ukochanymi owadami, czyli pszczołami i z wszystkim co wiąże się z pszczelarstwem
Powiedzcie mi proszę czy za tą cenę można było dostać coś lepszego?
Pierwsze dwa filmy



Pozdrawiam,
Daniel
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Dobry zakup

Post autor: planapo »

czy za tą cenę można było dostać coś lepszego?
Z uzywanych tak. I np. kupic lepsza nowa kamere.

Nie wiem co masz na mysli mowiac dobra jakosc". Ale do prezentacji na lekcji w przedszkolach i szkołach spokojnie da rade.
lagnapis
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2016, o 14:14

Re: Delta optical NTX-3C - Dobry zakup?

Post autor: lagnapis »

Dobra jakość miałem na myśli mówiąc o jakości zdjęć i filmów z mikroskopu. Powiem szczerze, że ta kamera słabo mi pasuje i jakość nagrań mnie nie zadowala. Głównie chodzi mi o to że podczas zajęć na pewno będę używał rzutnika i boje się o jakość zdjęć i filmów.
Polecicie jakąś lepszą kamerę do tego mikroskopu? Albo jakiś używany mikroskop z kamerą która lepiej da rade?
Ten mikroskop mogę jeszcze zwrócić i oddadzą mi pieniążki.
Pozdrawiam,
Daniel
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

[Link] Delta optical NTX-3C - Dobry zakup?

Post autor: planapo »

Te Deltowskie kamery 3, 5 i 8 MP sa ok i daja wg mnie satysfakcjonujaca jakosc. Ta 1,3 to raczej rzecz zabawkowa.

Ja mowiac dobra jakosc mam na mysli top - wydruki w super ostrosci itp. Tutaj wylacznie lustrzanka.

Na Twoje potrzeby starczy kamera 3-5 MP. Prezentacje i zdjecia wychodza z niej takie,to sa te ktore zrobilem na LSMO: lsmo-relacja-vt59037.htm
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości