Jakie podręczniki do chemii?

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Jakub_N
Posty: 10
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 13:32

Jakie podręczniki do chemii?

Post autor: Jakub_N »

Witam! Jestem w I klasie biol-chem ale nie mam jeszcze rozszerzonej chemii i biologii. Nie chcę tracić czasu i uczyć się np.geografii czy też historii.
Moje pytanie brzmi jakie podręczniki do chemii polecacie,takie do nauki w domu, dobrze napisane.
Z góry dziękuję!
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

[Link] Jakie podręczniki do chemii?

Post autor: persil1991 »

Polecam poczytać re-ksiazki-i-zbiory-zadan-z-chemii-vt7311-135.htm
temat - 10 stron opinii

Ja przerabiałem Rożaka i mogę polecić. Ale pewnie nowe książki są równie dobre (w szkołach ponadgimnazjalnych na profilach biol-chem obecnie króluje Nowa Era), a łatwiej dostępne.

Od siebie polecę również notatki maturalne persila", których jestem autorem. Stworzyłem je na podstawie podręczników, by później przygotowywać się z nich do matury. Zawsze ciężko mi było uczyć się prosto z książek. A po dobrze zdanej maturze (cel - medycynę - udało się osiągnąć bez problemu) pomyślałem o ich sprzedaży. Notatki cieszą się sporą popularnością i bardzo dobrymi opiniami, możesz poczytać chociażby korzystając z google
Jakub_N
Posty: 10
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 13:32

Re: Jakie podręczniki do chemii?

Post autor: Jakub_N »

Dziękuję za odpowiedź! Dużo dobrego słyszałem o Pańskich notatkach ,przed maturą na pewno kupię
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości