Konto studenckie w banku

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
bumbum
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2011, o 23:18

Re: Konto studenckie w banku

Post autor: bumbum »

ja polecam deutschebank.
kase mozna wyciagac z kazdego bankomatu, bez prowizji i nic sie nie placi za prowadzenie rachunku. jedyny minus: brak wplatomatow, ale studenci raczej wyciagaja niz wplacaja kase
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Konto studenckie w banku

Post autor: makebelieve »

Ja założyłam Lubię to w BPH Wszystko darmowe, bankomaty wszystkie darmowe. Jedynie trzeba zrobić min. 4 transakcje kartą w miesiącu, żeby nie płacić za nią 6 zł. Ale akurat jako studentka nie mam z tym problemu bo w ciągu pierwszych 3-4 dni w miesiącu już coś kupię kartą, zresztą nie ma minimalnej kwoty, więc wystarczy kupić batona
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Konto studenckie w banku

Post autor: makebelieve »

ameline, jeśli zrobisz 4 transakcje kartą w miesiącu to wszystko jest za free. Dla studenta z tymi transakcjami nie ma problemu, u mnie to wychodzi w parę dni, bo kupię bułkę na uczelni, wodę itp itd i już załatwione. Po tym wszystko jest bezpłatnie, nie obchodzi mnie w jakim bankomacie wypłacam kasę bo i tak mam za free. Sama szukałam jak najbardziej bezpłatnego konta (jakkolwiek idiotycznie to brzmi) no i jak narazie z BPH jestem zadowolona.
Przed skończeniem 18 miałam w mBanku konto, ale zmieniłam i jest ok, ktoś pamiętam, że odradzał mi konto w mBanku.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Konto studenckie w banku

Post autor: ryniofit8000 »

Ja mam w PKO BP i są tylko opłaty jak się zrobi mniej niż 5 transakcji w miesiącu, co jest raczej niemożliwe, codziennie mam ze dwie albo i więcej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości