REKRUTACJA 2008/2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Tisipiajpi
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2008, o 21:28

Jakis tam

Post autor: Tisipiajpi »

Tak czytalem wasze posty i musze sie was poradzic. jestem studentem Gwsh w piotrowicach a studiuje fizjoterapie. jednak od kilku a nawet kilkunastu lat mysle o medycynie od paru lat wrecz o niej marze ide do kibla to biore ze soba ksiazki medyczne, w kosciele o niczym innym nie mysle tylko o medycynie, jade autobusem to biore ksiazke leksykon lekow i sie ucze, mieszkam w katowicach i gdy mam czas to nic innego nie robie tylko chodze na slam praktyczne wszedzie mysle o tym zawodzie jak bylem maly to tylko grzebalem w jablkach, pomaranczaach pomidorach i robilem sobie operacje na nich. jak sie uczylem w LO. nie uczylem sie i biole zdalem na 34 % pkt. poszedlem na studia prywatne i studiuje fizjoterapie, jednak czuje jak bardzo mnie to meczy, jak bardzo mi sie nie chce tego uczyc. jestem juz na 2gim roku. powiedzcie mi. czy warto starac sie zdawac mature za rok na nowo i sprobowac dostac sie na medycyne. co wy byscie zrobili
Awatar użytkownika
biolog91
Posty: 125
Rejestracja: 7 paź 2007, o 11:57

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: biolog91 »

Jesli czujesz, ze to twoje przeznaczenie to sprobuj.
Po co pozniej zalowac ?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Andzia »

Tylko pomyśl czy to na pewno nie jest taki słomiany zapał. Nie sugeruję, że jest. Ale pomyśl dobrze.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Padre Morf »

poszedlem na studia prywatne i studiuje fizjoterapie, jednak czuje jak bardzo mnie to meczy, jak bardzo mi sie nie chce tego uczyc. jestem juz na 2gim roku. powiedzcie mi. czy warto starac sie zdawac mature za rok na nowo i sprobowac dostac sie na medycyne. co wy byscie zrobili
moze sie okazac, ze nauka na lekarskim bedzie rownie meczaca
Tisipiajpi
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2008, o 21:28

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Tisipiajpi »

I tego sie wlasnie boje bo gdybym sie nawet dostal to czy mnie nauka nie przytloczy i czar prysnie. ciezko powiedziec
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: lung »

Mi się wydaje, że jesli na serio chcesz to powinines probowac.
Tisipiajpi
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2008, o 21:28

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Tisipiajpi »

To jak to w koncu jest z rekrutacja 2008 z ta fizyka na ŚUM
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: york »

biol-chem rozsz
Mateusz
Posty: 145
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 12:50

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Mateusz »

Nie wiem czy to pyatnie się pojawiło - dużo stron do szukania. Jak sądzicie? Jaki będzie próg w tym roku? Wyższy czy niższy niz w poprzednim roku?

Zastanawiam się czy mam szanse bez poprawiania matury:
Chemia 85%
Biologia 88%
Fizyka 28%

(składałbym na AM nie wymagające fizyki).
Kojot'
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2007, o 16:15

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Kojot' »

Mateusz pisze:Nie wiem czy to pyatnie się pojawiło - dużo stron do szukania. Jak sądzicie? Jaki będzie próg w tym roku? Wyższy czy niższy niz w poprzednim roku?

Zastanawiam się czy mam szanse bez poprawiania matury:
Chemia 85%
Biologia 88%
Fizyka 28%

(składałbym na AM nie wymagające fizyki).
Myśle że tam gdzie nie wymagają fizyki podczas rekrutacji[poznan,bialystok i katowice] powinieneś sie dostać Chociaż poprawić nie zaszkodzi,zawsze jakieś punkty można ucharatać jeszcze
Mateusz
Posty: 145
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 12:50

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Mateusz »

Ale raczej nie znajdę czasu bo absorbuje mnie nauka na uczelni. ] W sumie żałuję, że nie składałem do Poznania - dostałbym się. Ale było minęło.

Dzięki za odpowiedź. ]
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: lung »

Ja myślę, że progi na serio spadną, choć że tak powiem nie liczę na to. A co do Ciebie to wydaje mi się, że dostaniesz się bez kłopotu, kto wie - może też gdzieś gdzie biorą fizykę, bo w końcu 88+85+28 to 201 pkt., ale tak to musiałyby progi spaść, a tego nikt nie wie
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: REKRUTACJA 2008/2009

Post autor: Medycyna Lwów »

powinieneś się dostać, tylko zastanawia mnie skąd takie ciągły pęd na tą medycynę. 3/4 osób na kierunkach typu: biologia, chemia, bio-tech (tu może trochę mniej) chce poprawiać maturę i startować na lekarski - ja tego nie rozumiem - wiem ze komuś moze się powinąć nogą, ale chyba nie tylu osobom. Dziwne. Tak jeszcze może nie apropos, ale mi sie skojarzyło. W zeszłym roku tak straszyli maturzystów, że im poprawkowicze zajmą m-ca. Okazało się to bzdurą, u mnie na uczelni na lekarski poprawkowicze przyjęci stanowią ok.lt1% wszystkich przyjętych, to też o czymś świadczy. Tyle mojej refleksji . Pzdr.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości