Przygotowania

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
gruby777
Posty: 29
Rejestracja: 29 mar 2016, o 20:52

Re: Przygotowania

Post autor: gruby777 »

Tez sie wlasnie zdziwilem ze juz Razar ma info o nagrodach bo ja nigdzie nie widzialem ^^ moze jakies info o pytaniach tez masz ?^^ podziel sie chlopie z nami ^^ nie badz samolub

gruby777
Posty: 29
Rejestracja: 29 mar 2016, o 20:52

Re: Przygotowania

Post autor: gruby777 »

Tez sie wlasnie zdziwilem ze juz Razar ma info o nagrodach bo ja nigdzie nie widzialem ^^ moze jakies info o pytaniach tez masz ?^^ podziel sie chlopie z nami ^^ nie badz samolub

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Jakie plany na ostatnie dni? Bo ja już nie mogę się za nic zabrać, mam chwilowy przesyt biologia.

Sapiens
Posty: 109
Rejestracja: 6 lut 2014, o 11:31

Re: Przygotowania

Post autor: Sapiens »

Ja tak samo, niby coś tam sobie powtarzam, ale czuję, że nic mi nie wchodzi do głowy

weronika25511
Posty: 2
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:50

Re: Przygotowania

Post autor: weronika25511 »

Czy przeczytaliście wszystkie Krótkie Wykłady? Są godne polecenia?

Sapiens
Posty: 109
Rejestracja: 6 lut 2014, o 11:31

Re: Przygotowania

Post autor: Sapiens »

Ja przeczytałem tylko Mikrobiologię, ale widać wyraźnie, że autorzy testów biorą informacje z Krótkich Wykładów. Nie czytało mi się tego za bardzo przyjemnie, ale jest to do przebrnięcia

12345678
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2015, o 18:10

Re: Przygotowania

Post autor: 12345678 »

Pytanie dla optymistów: bierzecie jakieś notatki, materiały do pracy w razie ustnego?
Pytanie dla pesymistów: myślicie, że będzie można sobie pojechać już po sobotnich wynikach jeśli ktoś nie przejdzie?
gruby777
Posty: 29
Rejestracja: 29 mar 2016, o 20:52

Re: Przygotowania

Post autor: gruby777 »

Jako że z natury jestem skrajnym pesymistą to jeszcze jest pytanie czy sie wgl napisze na 30 % ^^ ale co do pytania o ten umiarkowany pesymizm to myślę że tak bo ma być to zakończenie dla finalistów w sobotę
Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Tak, osoby które nie przechodzą dalej zwykle, jeśli tylko mają jak, to wracają.
Ja nie biorę notatek. I tak bym z nich nie korzystał biorąc pod uwagę, że przez ten tydzień praktycznie nic nie zrobiłem. Materiały dodatkowe do pracy biorę, bo mam nominowaną do wyróżnienia więc tak czy inaczej rozmowa mnie czeka

kabiologia
Posty: 112
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 14:05

Re: Przygotowania

Post autor: kabiologia »

W czasie obrony pracy komisja po prostu zadaje pytania czy ja sama muszę na początku opowiedzieć o mojej pracy?

Alyss22
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:51

Re: Przygotowania

Post autor: Alyss22 »

Czy ma ktoś może odpowiedzi do testu z zeszłego roku? Byłabym wdzięczna za wysłanie
neurolu
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:22

Re: Przygotowania

Post autor: neurolu »

Ktoś obstawi, z czym zmierzymy się w sobotę? Potrzebuję pomysłów, zagadnień na ostatnie powtórki, szczególnie identyfikację gatunków, czego nie było ostatnio, mszaków, paprotników? Jakieś rzędy ptaków?
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: Przygotowania

Post autor: miozyn »

Operony

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość