2 kierunek studiow

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
pozerinho
Posty: 20
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 18:42

2 kierunek studiow

Post autor: pozerinho »

Witam, trapi mnie od kilku dni pewna kwestia. Jetem studentem biotechu, zlozylem deklaracje maturalna celem poprawienia matury z chemii. Przy uzyskaniu wynikugt90 jestem w stanie dostać się na medycyne, ale nie mam pewnosci ze uda sie osiagnac taki wysoki wynik, wiec kontynuuje biotech na UG-GUMED. Przy rekrutacji na 2 kierunek panuja inne zasady rekrutacji i teraz moje pytanie, jesli bede skladal podanie na medycyne na gumedzie to czy moge zaznaczyc w ze to moj pierwszy kierunek? W momencie kiedy sie dostane na studia medyczne mam zamiar rzucic biotech, wiec nie chcialbym nie dostać sie na studia tylko przez to ze jestem na innym kierunku.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: 2 kierunek studiow

Post autor: Mårran »

Składanie podań odbywa się przed wynikami rekrutacji (logiczne ) więc przy składaniu podania będziesz jeszcze na biotechu i musisz zaznaczyć, że lek to Twój drugi kierunek.
Pani Buka
pozerinho
Posty: 20
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 18:42

Re: 2 kierunek studiow

Post autor: pozerinho »

wtedy obowiazują mnie wyższe progi do rekrutacji?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: 2 kierunek studiow

Post autor: Mårran »

To zależy, gdzie składasz: na niektóre uczelnie jest mniej miejsc dla drugokierunkowców, na inne nie. Musisz sprawdzić.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości