Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: paulax »

Witam serdecznie użytkowników tego forum. w tym roku zamierzam iść na fizjoterapię, z zamiarem poprawy matury na farmacje. Moje wyniki to. 50 % biologia i 73 % chemia . Wiem moje wyniki to kpina, widać po wynikać ze nie przepadam za biologia Ale muszę ją dobrze zdać aby dostać się na farmacje. I moje pytanie jest takie : czy znalazlabym czas na poprawe matury na fizjoterapii, pytanie kieruje oczywiście do osób które studiują fizjoterapię, i wiedzą czy jest ciężko. Słyszałam różne opinie że anatomia jest taka jak na lekarskim, i że trudno będzie mi znaleść czas na maturę, czy to prawda, pozdrawiam i dziękuję za udzielenie odpowiedzi

Awatar użytkownika
lullabym91
Posty: 16
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 15:00

Re: Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: lullabym91 »

HEj. Jeśli chodzi o fizjoterapię, to może nie jest się ciężko dostać, ale nauki jest naprawdę dużo. Na pierwszym zazwyczaj są przedmioty wymagające najnormalniej wkuwania, mówię tu o anatomii, metodyce nauczania ruchu, biochemii, biofizyce itp. Oczywiście wiele zależy od uczelni i prowadzących. sama będąc na studiach przygotowywałam się też do matury, a raczej próbowałam bo się nie powiodło. Chyba, że komuś wystarczy jechanie na samych 3, to może byłoby to możliwe. Dobrze to przemyśl, czy nie lepiej sobie zrobić rok przerwy i porządnie się przygotować do matury ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości