Samodzielna nauka chemii i biologii rozszerzonej

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Awatar użytkownika
Liriell
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2016, o 13:24

Samodzielna nauka chemii i biologii rozszerzonej

Post autor: Liriell »

Cześć.

Będę uczyć się chemii i biologii przez cały rok, aby w 2017 r. zdawać maturę. Mam silną wolę, zapał i ambitne plany, ale potrzebuję Waszej pomocy.

Otóż, odkupię od koleżanki podręczniki do chemii rozszerzonej To jest chemia 1,2 Nowa Era. Mam Witowskiego już. Polecacie jeszcze jakieś inne podręczniki, vademeca? Wiele pozytywnych opinii słyszałam o Vademecum z Operonu, ale z drugiej strony ludzie mówią, że Operon jest przereklamowany. Co Wy sądzicie?

Jeszcze zbiory zadań Pazdro (szczególnie brązowa książka) są bardzo polecane - w naszej szkole nauczyciela kserowała te zbiory na lekcje.

Polecacie coś jeszcze innego?

Biologię rozszerzałam, ale nie uczyłam się tyle ile powinnam, bo miałam zupełnie inne plany odnośnie studiów. Dysponuję podręcznikami z Nowej Ery (Biologia na czasie 1,2,3), Vademecum z Nowej Ery oraz Witowskim.

Polecacie jakieś inne książki, vademeca, cokolwiek?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Samodzielna nauka chemii i biologii rozszerzonej

Post autor: Mårran »

Liriell, wysil się trochę. U góry strony jest pole wyszukiwarki. Takich tematów było pełno, są nawet specjalnie wydzielone tematy podręczników.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Samodzielna nauka chemii i biologii rozszerzonej

Post autor: Nitrogenium32 »

Liriell pisze:Wiele pozytywnych opinii słyszałam o Vademecum z Operonu, ale z drugiej strony ludzie mówią, że Operon jest przereklamowany. Co Wy sądzicie?
Vademecum z OPERON-u z chemii to jeden z moich najbardziej nieudanych zakupów, jeśli chodzi o książki. Pieniądze w błoto po prostu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość