Ratownictwo medyczne Zabrze, wady,zalety, porady

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
majstersztyk_
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2016, o 15:50

Ratownictwo medyczne Zabrze, wady,zalety, porady

Post autor: majstersztyk_ »

Cześć
W tym roku będę przenosić się ratownictwo medyczne w Zabrzu i mam do was kilka pytań
Po pierwsze, czytałam że kobiety nie mają za dużych szans w tym zawodzie, to prawda?
Jak wyglądają testy sprawnościowe? Trudno je zaliczyć i na czym głównie polegają?
Czy w trakcie studiowania muszę zatroszczyć się o jakiś staż, czy to będzie załatwione przez uczelnie?
Jakie są przedmioty na pierwszym roku? Czy ktoś bez matury z biologii i chemii będzie miał marne szanse na ich zaliczenie? (w rekrutacji piszą, że podstawą przyjęcia jest matura pp lub pr z biologi, chemii, fizyki lub matematyki)
No i ostanie pytanie, to może mi ktoś napisać, ale tak szczerze, wady i zalety tego kierunku i ogólnie zawodu (mogą być nawet takie błahe, za wszystko będę bardzo wdzięczna:) )
W sumie to by było na tyle Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości