Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
silevati
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2014, o 09:50

Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: silevati »

Witam, chciałabym porozmawiać z kimś, kto dokonał właśnie takiej zmiany - z weterynarii przeniósł się na stomatologię, najlepiej w obrębie Lublina. Studiuje obecnie weterynarię na I roku, ale perspektywy pracy i zarobków po studiach mnie przytłaczają. Chciałabym dowiedzieć się jak to jest, czy przepiszą mi jakieś przedmioty, czy jest dużo ciężej, czy wiedza z weterynarii jest przydatna na stomie? Czy to drogie studia, czy bochenek nadal obowiązuje? I w ogóle wszystko co mogłoby się okazać przydatne lub ciekawe
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: Sokol »

W jaki sposób chcesz się przenieść z weterynarii na stomatologię?
silevati
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2014, o 09:50

Re: Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: silevati »

Chodzi mi oczywiście o zmianę studiów, przenieść to trochę nieodpowiednie słowo.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: ryniofit8000 »

silevati, na pewno wiedza z weterynarii się przyda w pewnym stopniu nawet na anatomii.
Mam koleżankę w Lublinie i można trafić na asystenta, który wymaga Bochenka (ale to chyba nieliczni)
silevati
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2014, o 09:50

Re: Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: silevati »

Właściwie to w szczególności na anatomii Ciekawi mnie też jak to jest z przepisywaniem przedmiotów, choćby tych najmniej ważnych.
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: Sokol »

Duże szansę są na przepisanie przedmiotu jeżeli został zrealizowany w podobnych godzinach, chociaż to pewnie zależy od prowadzącego czy będzie respektowal taka formę zaliczenia. Mój znajomy po roku ratownictwa medycznego poszedł na medycynę na tej samej uczelni i miał wiele przypisanych zaliczeń z przedmiotów typu socjologia, zdrowie publiczne itp.

Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Z weterynarii na stomatologię? Lublin

Post autor: Piotrr »

W Szczecinie koledze na stomatologii przepisali histo. Inne mniej wymagające przedmioty domyślam się że też

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości