Rekrutacja UM Lublin.

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Shargonny »

Witam. Chciałabym rozwiać swoje wątpliwości. Otóż, na początku złożyłam na farmację, ale z czasem postanowiłam dołożyć jeszcze analitykę. Oglądając kwestionariusz z analityki zauważyłam, że mam w nim takie coś, jak na zdjęciu. Tyle, że analityka jest drugim kierunkiem. Czy chodzi to o to, że nigdy wcześniej nie studiowałam na tej uczelni? Proszę pomóc, bo zaczęłam się trochę cykać.
Załączniki
-images-y1.JPG
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Shargonny »

Przepraszam, że w złej kategorii, to z pośpiechu. :c
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: madeline_l »

Tam było poniżej wyjaśnienie. Dajesz tak jeśli nie studiowałaś, jesteś absolwentką studiów przed 1.10.2011 r., studiowałaś zaczynając przed tą samą datą, ale zrezygnowałaś lub studiujesz ale zrezygnujesz jak się dostaniesz.
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Shargonny »

Nie wiem dopytujesz się miasta czy czepiasz się, że nie napisałam w Lublinie"?

Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: madeline_l »

Nie zwróciłam uwagi na samym początku, że w tytule napisałaś miasto, o które chodzi. Mój błąd.
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Shargonny »

Aaa, no dobrze rozumiem! Dziękuję i nie szkodzi,każdemu sie zdarza. :3

Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: tista »

A już myślałam, że wątek będzie dotyczył rekrutacji 2017/2018 Lublin od następnego roku wprowadza 3R (biologia R, chemia R i matematykaP/R albo fizykaP/R podstawa x1, rozszerzenie x2 max 600 pkt)
Załączniki
zalacznik_do_uchwaly_senatu_-_warunki_rekrutacji__2017-2018.pdf
(328.9 KiB) Pobrany 12 razy
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Ardorn »

żartujesz ? zawsze było na lublin bio + chem ewentualnie fizyka
orientujesz się może jak jest na rzeszów ?
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: tista »

biologia + chemia/fizyka
Awatar użytkownika
_kajka_
Posty: 52
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 08:08

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: _kajka_ »

tista pisze:A już myślałam, że wątek będzie dotyczył rekrutacji 2017/2018
Właśnie dowiedziałam się o tym dzisiaj od korepetytora i nie mogłam znaleźć informacji na stronie UM Lublin. Wielkie dzięki.
Chyba jako jedyna cieszę się z tej matematyki.
Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Anaelis77 »

Super, nie ma to jak dowiedzieć się o tym rok przed maturą. Co ten Lublin tak zaszalał? Chociaż mogli zrobić tak jak we Wrocławiu, że bez przelicznika, albo nawet jak w Warszawie 0,7 jak już chcieli to trzecie rozszerzenie. Lublin był moją praktycznie jedyną opcją. Teraz to łatwiej będzie mi się dostać do Warszawy. Paradoks. Myślicie że mimo tego przelicznika 0,5 uda dostać się z podstawową matmą?

kabiologia
Posty: 112
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 14:05

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: kabiologia »

Myślę, że do Lublina spokojnie można się dostać z podstawą,bo nie ma aż tylu osób z rozszerzeniem. Według mnie to bez sensu, że Lublin wprowadza matme, szczególnie że w Lublinie w żadnym lo chyba nie ma mat-biol-chemu

Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Rekrutacja UM Lublin.

Post autor: Ardorn »

Anaelis77, wątpię chyba że napiszesz na blisko 100 ale i tak marne szanse p z takim przelicznikiem to se mogą . nawet jak na 100 napiszesz to przeliczą Ci to na połowę czyli powiedzmy będziesz mieć 50 pkt czyli tak jak osoba co rozsz napisze na 50 %





jednak są jeszcze uczelnie z dwoma przedmiotami zawsze się coś tam znajdzie ciekawego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości