termin rejestracji na studia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
migelo
Posty: 53
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:59

termin rejestracji na studia

Post autor: migelo »

Mam takie pytanie:
Na większość uczelni termin rejestracji jest do 7 lipca, czy jeżeli dostanę wyniki matur 5 lipca i okaże się, że chcę jeszcze gdzieś złożyć, to wyrobię się w czasie ? Chodzi mi głównie o opłatę rekrutacyjną, przelew pójdzie szybko, ale wie ktoś jak jest z zaksięgowaniem i ewentualnym czasem potwierdzenia tej aplikacji? Czy takie coś przejdzie, czy trzeba decydować się przed wynikami ?
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: termin rejestracji na studia

Post autor: mizu »

Należy dokonać wpłaty i zarejestrować się w systemie jeszcze przed otrzymaniem wyników, a później do 7 lipca te wyniki jedynie uzupełniasz na koncie. 2 dni to może być zbyt mało, wiesz że na uczelniach często mają rozpierdziel. Zarejestruj się szybciej i nie będziesz się stresować.
Biochemik96
Posty: 157
Rejestracja: 25 lip 2015, o 08:12

Re: termin rejestracji na studia

Post autor: Biochemik96 »

Radzę zarejestrować się wcześniej, a opłatę wnieść przed 5 lipca jeśli termin rejestracji upływa 7/8 lipca lub wcześniej. Jeśli termin uiszczenia opłaty rekrutacyjnej upływa po 7/8 lipca, to możesz wysłać ją po 5 lipca i bez problemu powinna dotrzeć na czas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości