Audiofonologia - rekrutacja

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Kim132
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2016, o 17:52

Audiofonologia - rekrutacja

Post autor: Kim132 »

Dzień dobry,
jestem w trakcie rejestracji na audiofonologię z protetyką słuchu na WUM i chciałabym zadać wam kilka pytań, bo trochę się pogubiłam w całej procedurze rejestracji
1) Kiedy byłam w trakcie wypełniania aplikacji natrafiłam na rubrykę uzupełniania wyników matury w skali centylowej, trochę się zdziwiłam bo zazwyczaj na innych uczelniach trzeba chyba podawać procenty i nie wiem co z tym zrobić, ponieważ znam już wyniki z ustnego angielskiego który jest brany na audiofonologii pod uwagę ale znam go tylko w procentach. To prawda, że centyle to jednostka którą uzyskał odsetek innych maturzystów ?
2) Natknęłam się także na możliwość wybrania sobie przedmiotów dodatkowych oprócz trzech wiodących na rejestracji. Chciałam się zapytać czy jest jakaś ograniczona ilość tych przedmiotów ?
Tak, wiem moje pytania pewnie wydają się wam śmieszne ale po tegorocznej maturze jestem trochę zagubiona Bardzo byłabym wdzięczna za pomoc.
A co myślicie o audiofonologii z protetyką słuchu? Wydaje mi się ciekawy i mam nadzieję że gdzieś mnie po nim przyjmą do badania słuchu albo sprzedawania aparatów bo na szczęście NFZ już przyznał absolwentom prawo do świadczenia usług protetyków słuchu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość