Maturzyści 2017

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Nitrogenium32 »

Ardorn pisze:zwłaszcza jeśli chodzi o przyszłą pracę która często ma związek z innym krajem niż ojczyzna
Bez przesady, w Polsce też się może coś znajdzie. Chociaż ta manifestacja młodych lekarzy (i studentów xd) ostatnio to nie jest wcale taka błaha sprawa.
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

Nitrogenium32 pisze:Bez przesady, w Polsce też się może coś znajdzie.

znaleźć to się zawsze znajdzie jednak pensja będzie sięgać jedynie część tego co na tym samym stanowisku zarabiają w innych krajach więc sobie można przekalkulować albo teraz nauka j obcych i łatwiejszy start / albo dymanie za 1780 zł do emerytury czyli do 67
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

zauważyliście że witowski wydał nowe zbiory?


ktoś korzystał z tego ?

przypuszczam że jest to nic innego jak te dawne zadania upchane w nowe okładki ale może się mylę


ktoś się wypowie ?
Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Anaelis77 »

Ardorn pisze:zauważyliście że witowski wydał nowe zbiory?


ktoś korzystał z tego ?

przypuszczam że jest to nic innego jak te dawne zadania upchane w nowe okładki ale może się mylę


ktoś się wypowie ?
Mam trzecią część, z pozoru niczym się nie różni, jedynie inna okładka i wstęp

Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Anaelis77 »

Jak będziecie radzić sobie z maturami? Zamierzacie drukować arkusze czy raczej rozwiązywać z komputera?:)

Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

Anaelis77 pisze:Jak będziecie radzić sobie z maturami? Zamierzacie drukować arkusze czy raczej rozwiązywać z komputera?:)


skup się dziewczyno na wakacjach
a nie

-
ps . chyba jak kto woli z tymi arkuszami
Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Anaelis77 »

Ardorn pisze:
Anaelis77 pisze:Jak będziecie radzić sobie z maturami? Zamierzacie drukować arkusze czy raczej rozwiązywać z komputera?:)


skup się dziewczyno na wakacjach
a nie

-
ps . chyba jak kto woli z tymi arkuszami
Spokojnie, nie naskakuj) Ty się interesujesz książkami, ja pomyślałam o arkuszach. Nie znaczy że będę teraz je rozwiązywała)

Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Maturzyści 2017

Post autor: adixe »

Ja z chemii polecam fundamenty pazdra. Z chemii zrobilem 14 zbiorow i 97%. z biologii , ktos pytal o zadania na czytanie - polecam teraz matura z nowej ery.z bioli zrobilem 3 zbiory - 2 witowskie i wlasnie to , 77%.
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

adixe, nieźle
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

mam pytanie

Czy mógłbyś wymienić jakieś nazwisko autora najlepszego (według ciebie ) zbioru z chem gdzie zadania byłyby bardziej skomplikowane - wśród tych 14 ? - pomijając darka
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

np persona ? - miałeś styczność ?
Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Maturzyści 2017

Post autor: adixe »

Persona taka niebieska ksiazka z abcd?.

Fundamenty pazdra!. To są 3 czesci , kazda po ok.20zl i jak je zrobilem to czulem sie przygotowany,potem jak robilem inne zbiory czy jakies matury na czas , wydawaly mi sie strasznie proste.

Na poczatku 3kl robilem tez zadania z następnego po szkolnym etapie konkursu chemicznego organizowane na wydziale chemicznym w poznaniu , zauwazcie ze tam tez sa zadania z duza iloscia tekstu , a to glownie chcialem wycwiczyc.

Teraz jak daje korki robie taki trik , ze w biore ksiazke p.Bielańskiego Podstawy chemii nieorganicznej , biore jakis randomowy temat i przyklejam karteczke z pytaniem , na ktore odpowiedz jest wlasnie w tym temacie i daje uczniowi zeby szukal.

Ale powiem wam szczerze że od czytania dużej częsci wypowiedzi na tym forum można dostać niezlej zwaly.
Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Maturzyści 2017

Post autor: adixe »

A witowski to tylko podstawy , niepodoba mi się ten zbiór.

Omega tez ma zbiór zadań maturalnych , sam mam z fizyki i to co mi się w nim podoba , w przeciwienstwie do witka to to , że oprócz odp są też szkice rozwiązań. Zamiast witka polecam kupic omege zbiór zadan maturalnych .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości