Farmacja i...

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
jola_96
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:53

Farmacja i...

Post autor: jola_96 »

Witajcie
Chciałam was zapytać czy jest tu ktoś na forum kto studiuje farmację i jeszcze drugi kierunek, albo znacie kogoś takiego?
Pytam, bo ciekawa jestem czy ktoś wytrzymał fizycznie takie połączenie
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i...

Post autor: Hogwartnik »

Znam takich co studiowali w roznym czasie drugi kierunek.

Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Farmacja i...

Post autor: szalona chemiczka »

Ja mam koleżankę, co na 2 roku farmacji była też na 1 roku analityki medycznej na tym samym uniwersytecie. Częściej słyszę, aby ktoś na farmacji dodatkowo pracował niż brał drugi kierunek-taka mała dygresja.
H4p
Posty: 81
Rejestracja: 14 lip 2015, o 14:41

Re: Farmacja i...

Post autor: H4p »

W Gdańsku na 1 roku dużo osób np kończyło magisterki/inżynierki na innych studiach. Spokojnie da sie wyrobić jeżeli nie chcesz mieć życia towarzyskiego. Na wyższych latach już raczej nie
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i...

Post autor: Hogwartnik »

Problem jest trochę z obowiązkową obecnością na większości zajęć. Na farmacji jest sporo ćwiczeń, laboratoriów, seminariów, których nie ma jak potem odrobić, ale są osoby, które przeroznie kombinują i rownolegle kończą np. analityke medyczna. Osobiście nie znałam, ale była osoba, która rownolegle studiowala lekarski i farmacje, nie moj rok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość