Biotechnologia, fizjoterapia, analityka medyczna czy dietety

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Biotechnologia, fizjoterapia, analityka medyczna czy die

Post autor: persil1991 »

Wymienione przez Ciebie kierunki bardzo się różnią - praca po fizjoterapii czy analityce medycznej to całkiem inna bajka. Zastanów się, gdzie widzisz siebie za te 5 lat - w laboratorium, w nauce, czy z pacjentem? Pieniądze przyjdą z czasem
Choć zgadzam się z Hogwartnik, że najlepsze perspektywy z wymienionych daje analityka. Na farmację punktów Tobie nie wystarczy?
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Biotechnologia, fizjoterapia, analityka medyczna czy die

Post autor: szalona chemiczka »

paulinayyz,
Hej mimo wszystko wybrałabym farmację. Studiuję w mieście obok miejsca mojego zamieszkania, więc mieszkam z rodzicami, między zajęciami wpadam na obiady do babci (mieszka w Sosnowcu, a ja studiuję na ŚUMie), na 2 roku farmacji dorabiałam sobie, więc miałam comiesięczny przypływ gotówki na własne potrzeby. Na 3 roku planuję iść do pracy, więc myślę, że człowiek na farmacji nie zawsze jest skazany na rodziców. - oczywiście, jeśli Twoje zarobki są odpowiednie, a koszty utrzymania niewielkie Jeśli masz głowę na karku i umiesz się zorganizować, to niekoniecznie spotka Cię wizja utrzymywania przez rodziców do końca studiów. (choć jest to niezwykle pomocne) Zawsze też możesz się ubiegać o odpowiednie zasiłki i stypendium socjalne. Z zatrudnieniem po farmacji Ci nie pomogę, bo nie mam nikogo po tym fachu, ale są na ten temat wątki na forum, więc musisz poszukać. )))
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości