Rekrutacja 2016/2017

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: Rekrutacja 2016/2017

Post autor: madeline_l »

I bądź tu człowieku mądry z nimi Jak sobie przypomnę ile problemu co poniektóre uczelnie robiły jak w zeszłym roku zmienili mi wynik maturalny to szkoda gadać. Więcej nerwów sobie napsuje na czytaniu regulaminów niż czekając do północy dzisiaj.
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Re: Rekrutacja 2016/2017

Post autor: Asixx »

Może to też sposób na przesiew, zostają najwytrwalsi i którym najbardziej zależy, w końcu zadania maturalne nie sprawdzą w 100% cech przyszłego studenta Nie no teraz żartuję
Czynnik ludzki zawsze będzie powodował taki chaos, nierozumiejąc pewnego zdania jakiegoś regulaminu, zadzwoniłam na uczelnię (nie PUM), co też poradzono mi w ZUSie, i w sumie nadaremno, bo i niczego się nie dowiedziłam i zostałam ochrzaniona,że ja nie student, pytać nie mogę
Także, nie patrzeć się na innych tylko robić swoje! Północ to dopiero początek kłopotów jednak, btw. zmienili wynik maturalny bo błąd w systemie, czy uzbierało się więcej punktów po odwołaniu do oke?
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: Rekrutacja 2016/2017

Post autor: madeline_l »

Złożyłam wniosek o wgląd, bo coś mi nie pasowało z punktacją. Dodatkowo należę do OKE Kraków, gdzie jest wgląd w konkretną punktację za zadania co bardzo pomogło. Po tygodniu oddzwonili z przeprosinami, że źle sprawdzili pracę. Pomijam już ile musiałam dzwonić po uczelniach, że mam zmianę punktacji i co powinnam zrobić, ale gdybym nie złożyła podania o wgląd to nikt nie przejrzałby tej pracy po raz drugi. W tym roku zrobię to samo. Choćbym miała tam tylko wejść i pooglądać sobie swój charakter pisma
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Re: Rekrutacja 2016/2017

Post autor: Asixx »

XDDDD Każdy ma swój sposób, w sumie warto próbować, może i złożę wniosek o wgląd do pracy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości