Medycyna 2016/17 Integracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Hej. Wybieram się na medycynę do Kato Jestem po maturze międzynatodowej - IB i jeszcze muszę sobie poczekać do jutra na wyniki. Mam nadzieję, że się dostanę W zeszłym roku próg był 167 punktów. A jak wam poszła matura? Wybieracie się do Zabrza czy do Kato? Będziecie dojeżdżać, mieszkac w akademiku czy wynajmiecie mieszkanie? Nie mogę się doczekac studiów i poznania was w realu Do zobaczenia na Śumie

kandydatka96
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2016, o 16:05

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: kandydatka96 »

CZY KTOŚ MOŻE ODSTĄPIĆ MI KONTO REKRUTACYJNE NA KIERUNEK WOJ-LEK CYWILNY W ŁODZI? NIE ZDĄŻYŁAM SIĘ ZAREJESTROWAĆ A OGROMNIE MI ZALEŻY!
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Kandydatka 96, przecież do Łodzi jest ciągle rekrutacja otwarta. Poza tym przy rejestracji podajesz swój pesel, którego później już nie możesz edytować, więc nie da się oddać komuś konta. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. I jeszcze jedno - następnym razem nie pisz proszę drukowanymi literami - fatalnie się to czyta.

accac
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2016, o 17:27

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: accac »

Annobie, wydaje mi się, że rejestrację w Łodzi zamknięto pierwszego lipca, otwarta jest tylko na niestacjonarne.
A co do tematu wątku to też liczę na Katowice - mam 166 punktów. Preferowałem Bydgoszcz, ale raczej zerowe szanse (~81 wyjdzie), a szkoda, bo mógłbym bez problemu dojeżdżać tam z domu.
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Accac, ja wybralam Kato z właśnie z tego powodu, że mam blisko - nieco dalej niż do Zabrza, ale w sumie nie wybitnie daleko Mam nadzieję, że uda ci się dostać do Bydgoszczy Poza tym do Kato IB ma fajne przeliczniki, więc licze tu nalt180. Wyniki jutro o 8.00 do odbioru w szkole. Czekam i nie mogę usiedzieć

Awatar użytkownika
grysiiia
Posty: 59
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:08

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: grysiiia »

Ja chyba wybieram się do Kato, jeszcze myslę nad Warszawą, ale raczej Katowice
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

Chodźcie chodźcie do Kato. Niezapomniane przeżycia
maturzysta
Posty: 31
Rejestracja: 12 mar 2016, o 17:14

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: maturzysta »

Witajcie,



czy ktoś z Was chciałby oddać konto rekrutacyjne na kierunek lekarsko-dentystyczny w POZNANIU ?

Oczywiście zwrócę pieniądze

Bardzo proszę o wiadomość.
Jednorożec
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2015, o 12:06

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Jednorożec »

Co wy tak z tymi kontami, w zeszłym roku nie pamiętam żeby ludzie mieli takie problemy
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Ja też długo zastanawiałam się nad Warszawą i wyjazdem za granicę, ale jednak zostaję na Śląsku. Byłam dzisiaj na Ligocie dowieść zaświadczenie - matura międzynarodowa ma trochę więcej papierologii. Centrum Zajebistości wygląda wyśmienicie z zewnątrz, wydzial troszkę gorzej, lecz komisja rekrutacyjna i dziekanat są nieźle odstrzelone.
Mam pytanie do starszych kolegów - gdzie parkujecie swoje auta - po długim poszukiwaniu udało się dorwać miejsce do parkowania na Medyków, ale w czasie roku akademickiego pewnie wszystko jest jeszcze gorzej zapchane.

Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

Zawsze się znajdzie miejsce gdzieś wzdłuż ulicy przy centrum zajebistosci, a jak nie, to się jedzie na dół i w prawo i tam szuka. To jest ślepa uliczka i można parkować nawet do góry nogami, nikt się nie przyczepi. Na początku roku samorząd może będzie rozdawał miejsca na parkingu uczelnianym, ale pisze się podanie i trzeba naprawdę mieć powód, żeby dostać

Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Mam nadzieję, że dojazd autobusem trwający 1.5 godziny zamiast 30 minut to wystarczający powód Dzięki za dobre rady przydadzą się w przyszłym studenckim życiu. Czekam w takim razie niecierpliwie na listy i niech mądrość śumowskiej - forumowej starszyzny nade mną i innymi kandydatami czuwa. Liczę na ciekawe historie i rady jak przetrwać od was

makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: makebelieve »

Można też parkować pod wydziałem WNoZu, to ten wysoki budynek za akademikami, który też wygląda jak aka W sumie to parkin pomiędzy akademikami a wnozem właśnie. Na miejsca od samorządu raczej nie ma co liczyć
A jak przetrwać? Wzmocnić za wczasu wątrobę i znaleźć dobrych kolegów do kieliszka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości