Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

No niestety dla większości osób studia łączą się z wyprowadzką, co zrobić. Najgorsze jest to, że blisko Katowic nie ma studiów związanych ze zwierzętami, najbliżej w Krakowie - ale tam znowu nie ma nic ciekawego
Może ktoś jeszcze się odezwie? To aż ciekawe, że ciężko znaleźć studenta zoofizjoterapii (jedna dziewczyna się odezwała, ale na innym wątku), a jeszcze gorzej chętnych na te studia!
magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: magda28 »

Kraków jest drogi, droższy nawet niż ten Wrocław. Dla mnie przeprowadzka to nie problem, chociaż pewnie bedzie strach przed tym i nie ważne czy do Bydzi czy do Kato, na jedno wyjdzie. Bo zawsze na początku jest się zostawionym samemu sobie, dopiero potem jakoś to idzie w lepszym kierunku, bo się zaczyna poznawać ludzi i ma się ogarnięte miasto.
No właśnie mało coś tych studentów tutaj a nie wierzę, że nikt tego nie studiuje
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Ja już jestem zapisana, ale zmartwiło mnie, że wyniki dopiero we wrześniu. Trochę przesadzili z terminem, szczególnie, że z innej uczelni mam do 21 lipca dostarczyć dokumenty, jeśli się dostanę, a bardziej mi zależy na Bydgoszczy. Będzie trochę zabawy
Może jednak ktoś się pokaże z chętnych na zoofizjoterapię?
magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: magda28 »

Ja jednak zrezygnowałam z tego kierunku. Konto tam mam, ale wypisalam sie z kierunków i nie opłacam. Jednak pielęgniarstwo jest bliższe mojemu sercu
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Natka, przecież wyniki z tego co się orientuję to są udostępnione 15 lipca. I od 15 do 26 lipca trzeba przesłać dokumenty do uczelni lub zjawić się osobiście. I ostateczne wyniki są 28,29 jakoś tak. Chyba, że mam złe informacje :p

Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Solnatt chyba mówisz o stacjonarnych
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Tak, o stacjonarnych. Zapomniałam, że Ty startujesz na zaoczne jestem ciekawa co z tego wyjdzie, jeszcze 9 dni niepewności.

Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Dla mnie trochę dłużej. w każdym razie solnatt trzymam kciuki
aguja
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2014, o 15:58

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aguja »

Czołem
Ja też w tym roku składałam na zoofizjoterapie. Rocznik 95. Żeby znaleźć informacje o tym kierunku na UTP to trzeba sie nakopać .
Plusemm Bydzi wydają się tanie mieszkania w porównaniu z takim Poznaniem. Powolii zaczynam szukać lokum i współlokatora. U mnie akademik odpada, bo zabieram zwierzaka.

solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Ooo, witaj Aguja miło, że,wpadł tu ktoś nowy!
Tak, by znaleźć info naprawdę trzeba się napracować.
Też szukam lokum, ale na razie kończy się to tylko przeglądaniem ogłoszeń. Czekam do wyników, żeby podjąć jakąkolwiek decyzję w sprawie mieszkania.

aguja
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2014, o 15:58

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aguja »

Ja też czekam do 15
Ale chcę już mniej więcej zorientować się jak wygląda Bydgoszcz cenowo i lokalizacyjne, jeśli chodzi o mieszkania. Słabo znam to miasto. Byłam tam raz przejazdem. Dawnoooo temu
Szkoda, że nigdzie nie ma progów.
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

No szkoda. Cholera wie jak bardzo ten kierunek jest oblegany i czego się spodziewać.
W takim razie czekamy do 15tego!

Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Z tego co mi wiadomo, to nie jest wcale oblegany, dostaje się każdy. Są to informacje z zeszłego roku, ale myślę, że jeśli ma się to zmienić, to bardzo powoli. Ludzie czekają na absolwentów
Fizjoterapia zwierząt niestety nie jest w Polsce zbyt rozwinięta Konkurencje stanowią osoby po kursach, ale nie każdy wet chce z taką osobą współpracować, bo kurs nie trwa długo, a taki zawód wymaga sporej wiedzy jednak. Choć na studiach to często ledwo się zahacza o praktyki.
A i co do miasta - Bydgoszcz jest dość tania, a i z pokojem nie ma problemu przeglądałam trochę, to idzie znaleźć jednoosobowy pokój taniej niż akademik. Od razu zaznaczam, że zdjęcia nie ukazywały zapleśniałego pokoju standardowe, ale zadbane, to wiadomo studenciakowi wystarczy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości