Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: magda28 »

Faktycznie Bydgoszcz jest naprawdę tania i też patrzałam pokoje tam to prawdzie mozna wybrać pierwszy lepszy pokój i będzie się zadowolonym
aguja
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2014, o 15:58

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aguja »

Ja też jestem ciekawa absolwentów I jak będzie wyglądać rynek zoofizjoterapeutów za pare lat? Czy dalej każdy będzie mógł pójść na kilkutygodniowy kurs za kilka tysięcy i czy to będzie miało takie samo znaczenia jak studia.
Jeśli chodzi o ludzką fizjoterapię to masażystą może zostać osoba tylko po studiach ( nie po zwykłym kursie jak było do niedawna), jest to uregulowane.
Natomiast rehabilitacja zwierząt to taka czarna dziura, niewiele jeszcze wiadomo.

Nawet jak wpisuje do neta zoofizjoterapeuta to google zmienia na fizjoterapeuta bądź podkreśla słowo
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Dokładnie. Ale myślę, że jak na rynku pojawią się pierwsi absolwenci to zaczną się zmiany. Zresztą nie ukrywam, że raczej nie zagrzeję miejsca w Polsce. I dodatkowo liczę, że uda mi się zrobić kursy, np. na akupunkturę zwierząt, podczas studiów. Byłoby to ciekawe rozwinięcie.
aguja
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2014, o 15:58

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aguja »

Hej I jak tam ? Widzimy się w październiku?
Mi dostanie się na zoofizjoterapie złagodziło trochę gorycz nie dostania się ( znowu) na wete.
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Jestem zakwalifikowana, teraz tylko jechać złożyć dokumenty. Mam nadzieję, że się widzimy!

aguja
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2014, o 15:58

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aguja »

Ja jadę zawieść jakoś w przyszłym tygodniu, w środę chyba. To może się jakoś spotkamy ?
I mam jedno pytanie: czy trzeba złożyć oryginał świadectwa czy wystarczy odpis?
Na większości uczelni to bez różnicy, ale UTP nie jestem pewna.
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Spoko D musimy się zgadac! Tylko ogarne termin dopiero w poniedziałek, gdy będę już wiedzieć kiedy dostanę wolne kurde, z tego co pamiętam to oryginał. gdzieś na stronie jest info o tym

magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: magda28 »

Nie wiecie ile osób jest na tą zoofizjoterapię? Bo może jest szansa na 2 ture rekrutacji, bo coś marnie widzę to pielęgniarstwo i normalnie żałuje że się wypisałam z UTP
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Gratuluję dziewczyny! A ja jeszcze sobie poczekam
aguja
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2014, o 15:58

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aguja »

Magda 28. Zadzwoń w poniedziałek do UTP i dopytaj się ile osób jest zakwalifikowanych. Czasami ludzie telefonicznie zgłaszają, że rezygnują, bo dostali się gdzie indziej, mogłabyś wtedy wskoczyć na wolne miejsce
magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: magda28 »

Ooo dobry pomysł, bo normalnie aż załuje żem sie wykreśliła
karink4
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2016, o 10:59

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: karink4 »

Ja zadzwoniłam i się dowiedziałam, że jest 135 osób zakwalifikowanych.
pigułka0707
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, o 15:19

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: pigułka0707 »

Magda28 a ile masz pkt na pielęgniarstwo ? Ja jestem 182 na liście i chyba się dostanę z 2lub następnej listy?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości