Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: Shargonny »

Witam.
Czy ktoś dysponuje aktualnym wykazem podręczników obowiązującym na farmację w Lublinie?
Proszę nie hejtować - chcę tylko sprawdzić czy niektóre wydania są w moim mieście i w razie czego kserować przed rozpoczęciem roku, jak się dostanę.
Chodzi głównie o typowe must have.

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: ryniofit8000 »

lepiej zapytać ludzi bo wykaz podręczników na pewno jest stanowczo zbyt obszerny
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: Nitrogenium32 »

ryniofit8000 ma rację, lepiej skontaktować się z kimś, kto tam studiuje. Wykazy podręczników są mocno przesadzone i w sumie wystarczy jedna, dwie pozycje.
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Re: Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: Shargonny »

Dziękuję, postaram się kogoś znaleźć.

kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: kwiatuszek666 »

Witam, studiuję farmację w Lbn
donka2028
Posty: 34
Rejestracja: 19 lip 2013, o 10:15

Re: Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: donka2028 »

Must have w Lublinie na 1 roku to Kocjan tom I i Parazytologia Kadłubowskiego. Do fizjologii u niektórych asystentów wystarczy skrypt, a u niektórych (legendy głoszą. ale zasłyszane tylko!), że nawet cytaty z Fizjologii Konturka nie wystarczą. Ja osobiście opierałam się na skrypcie (zapewne dostępnym w ksero przy DS4) i takiej fajnej niewielkiej Fizjologii człowieka Jana Górskiego. Niektórzy propsują Traczyka, ale dla mnie beznadziejny. Na 1 semestrze jest matematyka, ale tutaj jeśli trafisz na dobrego asystenta to zeszyt i obecność na zajęciach absolutnie wystarczą. Jesli chodzi o 1 semestr to nie przypominam sobie jeszcze jakichś ważnych przedmiotów, bo botanika jest w II sem. Ewentualnie nie wiem czy przedmioty się nie pozmieniały, bo teraz są jakieś roszady w planie studiów.
donka2028
Posty: 34
Rejestracja: 19 lip 2013, o 10:15

Re: Farmacja Lublin - wykaz podręczników.

Post autor: donka2028 »

Must have w Lublinie na 1 roku to Kocjan tom I i Parazytologia Kadłubowskiego. Do fizjologii u niektórych asystentów wystarczy skrypt, a u niektórych (legendy głoszą. ale zasłyszane tylko!), że nawet cytaty z Fizjologii Konturka nie wystarczą. Ja osobiście opierałam się na skrypcie (zapewne dostępnym w ksero przy DS4) i takiej fajnej niewielkiej Fizjologii człowieka Jana Górskiego. Niektórzy propsują Traczyka, ale dla mnie beznadziejny. Na 1 semestrze jest matematyka, ale tutaj jeśli trafisz na dobrego asystenta to zeszyt i obecność na zajęciach absolutnie wystarczą. Jesli chodzi o 1 semestr to nie przypominam sobie jeszcze jakichś ważnych przedmiotów, bo botanika jest w II sem. Ewentualnie nie wiem czy przedmioty się nie pozmieniały, bo teraz są jakieś roszady w planie studiów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości