Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
spotlight
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, o 14:45

Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

Post autor: spotlight »

Cześć.
Poprawiam w tym roku maturę. Z ubiegłorocznym wynikiem dostałbym się na lekarski niestacjo na UMB. Jaki odsetek studentów ma na I i II roku studiów średnią (co najmniej ) 4,5? Czy to wykonalne, czy też w przypadku ponownego niedostania się na stacjo należy nastawić się na 6 lat płacenia za studia?
(PS: Nie znalazłem podobnego tematu na forum - jeśli taki był już poruszany, proszę mnie do niego odesłać)
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

Post autor: Alra »

Jaki odsetek ma taka srednia? Niewielki. Na pierwszym roku jak sie bardzo postarasz i bedziesz miec zerowke z histo jest szansa na 5, z anaty - hehehe, trzeba by bylo zalapac sie do 4-ki jadacej na lopatke, z biochemii - nikt 5 nie mial, 4,5 kilka osob ponoc, biofiza - na zwolnienie trzeba byloby sie zalapac, co troche szczescia i pracy wymaga, pierwsza pomoc - chyba jedna 5 na caly rok . Jednostki wyciagaja najwyzsze oceny ze wszystkiego.
Na razie skup sie na maturze. A zeby przeniesc sie z niestacjo na stacjo nalezy przede wszystkim poprawic mature tak zeby przekroczyc prog biezacej rekrutacji. Niewielu sie to udaje, choc nie jest to niemozliwe.

spotlight
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, o 14:45

Re: Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

Post autor: spotlight »

Dzięki
kajalekdent
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 22:50

Re: Przeniesienie z niestacjo na stacjo - lekarski

Post autor: kajalekdent »

Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są procedury przeniesienia na stacjo z niestacjo na lekdent w Łodzi? Nie wiem jak założyć nowy wątek dlatego pytam tutaj ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości