matura 2008

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: matura 2008

Post autor: Korczaszko »

Myślę, ze wzorowanie sie na przemyśleniach Twojej chemiczki może doprowadzić do zguby wielu forumowiczów. Nie ma ludzi, co wszystko wiedzą, a Ty piszesz jakby tak było a nie inaczej. Są informatory maturalne, także z chemii, proszę sobie kupić i przeczytać o wymaganiach.[/quote]

ja to wiem i zawsze mi się chce z niej śmiać. przecież wszystkiego nie dadzą informatorów nie trzeba kupować, bo wszystko jest a stronie cke - tylko, że wiadomo, że nie dadzą wszystkiego co podają w informatorach (bo to byłoby niemożliwe) tylko po troszku ze wszystkich (większości) zagadnień i w sumie to nie wiem dlaczego wyjechałeś z informatorami. nie wmówisz mi, że w szkole robię o wiele więcej niż jest podane w wymaganiach maturalnych.
A w typowania mojej chemiczki wierzę (i broń Boże nie każę nikomu w nie wierzyć), bo siedzi w tym zawodzie od dawna, jest jedynym nauczycielką, która przychodzi i mówi, co wyczytała w jakiś najnowszych badaniach itd ( a nie tego co dowiedziała się 30lat temu na studiach). A jej typy zazwyczaj się zgadzają (rok temu miała 30 maturzystów z czego 10 zdało na ponad 90%, a tylko parę zdało na mniej niż 80%) a co do jej typowań są boskie - na konkurs z chemii w tym roku dwa dni przed zaczęła ze mną robić organiczna w przód, wiadomo nie zrobiłyśmy wiele, ale na konkursie idealnie wstrzeliłam się w pytania (kocham reakcję Canizzarro ). A no i nie robię ze swojej chemiczki królowej świata, bo czasem ma takie zagrywki, że nie da się z nią wytrzymać w jednej sali i czasem za bardzo lubi się rozgadać na nieistotne tematy

i zgadzam się z Kamilem nie ma co typować trzeba robić wszystko co podaja w informatorach cke
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości