Punkty Zielona Góra

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Punkty Zielona Góra

Post autor: ryniofit8000 »

adixe, ja jestem 97 tak właściwie, ale można przyjąć, że 96
Ostatecznie weszli wszyscy ze 181 i kilka osób ze 180
Składasz w tym roku do ZG?
Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Punkty Zielona Góra

Post autor: adixe »

Nie , ja skladam na poznan , jeden mój znajomy wyjechal wlasnie do Zielonej Góry.

Mi sie podoba w ZG to ze rok temu przyjeli chyba 60 osób? dzieki czemu jest was tyle ile osob w 2 klasach w liceum , czyli teoretycznie wszyscy moga sie znac i panuje przyjazna atmosfera. chyba ze sie myle?

A ty jestes z poznania? . i te 180 , to bylo tyle osob czy brali wg.jakiegos kryterium? bo z tego co wiem zielona nie ma zadnego warunku?
Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Punkty Zielona Góra

Post autor: adixe »

Do zerówki nie szlas? Moze to byla jakas sila odgórna , bo np. ja o ile chemie napisalbym tak jak rok wczesniej , to z biologią , no raczej nie
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Punkty Zielona Góra

Post autor: ryniofit8000 »

Jestem z Kielc.
Ze 180 było w cholerę więcej osób ale w ZG biorą z wyższą biologią. Teraz jest jeszcze drugi warunek jak będzie tak samo suma i taka sama bio to biorą matmę P. Nie jest to zaznaczne w progu bo nie wiadomo jaką trzeba było mieć biologię, dlatego po prostu zostało 181.
Urodziłem się w styczniu i po prostu poszedłem rok wcześniej do szkoły

Atmosfera jest przyjazna, jest nas 59 na roku. Pani profesor od anatomii zna wszystkich imiona i jak jest jakiś problem można się indywidualnie dogadać.
Awatar użytkownika
adixe
Posty: 82
Rejestracja: 2 lip 2015, o 13:56

Re: Punkty Zielona Góra

Post autor: adixe »

Czy mozesz mi odp dlaczego ZG wyskoczyla z tymi centylami rok temu? Przeciez 95 nie mieli szans
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Punkty Zielona Góra

Post autor: ryniofit8000 »

adixe, do nich na wszystkie inne kierunki przyjmują praktycznie jak leci, nikt nie poprawia matury tylko po to, żeby dostać się na cokolwiek innego na UZ niż lekarski a oni po prostu nie ogarnęli
Oni się w ogóle spodziewali, że będą mieli studentów z Lubuskiego, a osób z województwa Lubuskiego jest chyba 5 na roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości