Konkretny sposób nauki?

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Konkretny sposób nauki?

Post autor: Sokol »

Jak to powiedział kiedyś mój prowadzący nie ma dobrego żołnierza, który nie dostał wpierdolu Pokora to podstawa, ale jej się trzeba nauczyć. Od siebie mogę powiedzieć jako student ratownictwa medycznego, ze też ta grupa zawodowa w Polsce jest traktowana conajmniej nie uczciwie. Na szczęście Polskie dyplomy sa akceptowana na zachodzie i to daje duże możliwości, druga sprawa, ze nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd za granicę.

Jak widać co dla jednych jest sufitem dla drugich jest podłoga. Jak widziałem u mnie ludzi na mikrobiologi chociażby to zapewne farmaceuta byłby tam kimś wielkim druga sprawa po co ratownikom mikrobiologia. Osobiście kibicuję każdemu kto się chce rozwijać i ma ambicję niezależnie od tego czy student farmacji czy analityki medycznej tzw. Zapomniany personel szpitalny ehh polska dziwny kraj jak to mawiał Rychu.

Co do Ciebie Mateusz, cóż mogę powiedzieć. Nie nastawiaj całego swojego życia na maturę bo zderzenie z rzeczywistością może być bolesne.

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Konkretny sposób nauki?

Post autor: Sokol »

Dr Mateusz już na lekarskim?
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Konkretny sposób nauki?

Post autor: Argentum »

Też jestem ciekaw.
Medyk 300

Re: Konkretny sposób nauki?

Post autor: Medyk 300 »

Ja również, i mam nadzieję, że się dostał. XD

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości