Odwołanie OKE - przyznali Wam jakieś punkty?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
medic
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2016, o 13:08

Odwołanie OKE - przyznali Wam jakieś punkty?

Post autor: medic »

Jak wyżej, udało się Wam po napisaniu odwołania uzyskać jakieś dodatkowe punkty z biologii lub chemii? Jeśli tak to ile?
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Odwołanie OKE - przyznali Wam jakieś punkty?

Post autor: JanJensen »

Nie. I wyjaśnili mi dlaczego. O ile dobrze pamiętam, bo było to dawno, wyjaśniali mi na miejscu, a potem jeszcze raz mailem jak się chciałem dopytać o wątpliwości.
adamantan
Posty: 1489
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 13:00

Re: Odwołanie OKE - przyznali Wam jakieś punkty?

Post autor: adamantan »

Da się odzyskać cenne punkty jeśli:
- są podstawy do tego
- odpowiednio się uzasadni
- odpowiednio się napisze wniosek

Ja co roku piszę obcym uczniom (chemia), którzy się do mnie zwracają i na razie mam 100% sukcesu - wszyscy odzyskali punkty za zadania napisane we wniosku. W tym roku np. w jednym z podań odzyskaliśmy 3 /3 punkty.
medic
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2016, o 13:08

Re: Odwołanie OKE - przyznali Wam jakieś punkty?

Post autor: medic »

adamantan pisze:Da się odzyskać cenne punkty jeśli:
- są podstawy do tego
- odpowiednio się uzasadni
- odpowiednio się napisze wniosek

Ja co roku piszę obcym uczniom (chemia), którzy się do mnie zwracają i na razie mam 100% sukcesu - wszyscy odzyskali punkty za zadania napisane we wniosku. W tym roku np. w jednym z podań odzyskaliśmy 3 /3 punkty.

Szkoda, że nie trafiłam na Ciebie wcześniej. Podstawy do tego mam, wniosek już niestety wysłany i od tygodnia czekam na odpowiedź.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości