III-rok-woj-lek-materiały

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
maniek93
Posty: 30
Rejestracja: 14 lip 2012, o 11:45

III-rok-woj-lek-materiały

Post autor: maniek93 »

Czy ktoś mógłby doradzić z czego najlepiej się uczyć, co jest najbardziej pomocne przy zaliczeniach, wejściówkach, egzaminach (podręczniki, skrypty) z trzech głównych przedmiotów na III roku woj-leku (rok akademicki 2015-2016)

Patofizjologia - Prof. Zbigniew Baj (1 semestr)

Farmakologia i Toksykologia - Prof. Edward Kowalczyk (2 semestry)

Patomorfologia - Prof. Krzysztof Zieliński (2 semestry)

Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki i rady!
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: III-rok-woj-lek-materiały

Post autor: wojtass »

na farmę kompendium Mutschlera (mały)
+ duży Mutschler lub Kostowski zależnie od preferencji (z tego co widziałem większość wolała z tych dwóch jednak dużego Mutschlera). W większości przypadków jednak mały powinien wystarczyć.
Do tego receptura Nowaka Hermana Brusa, empendium na telefon, prezentacje ze strony zakładu i indeks leków na koło z recept (ale ten indeks to na maj)

Reszty przedmiotów nie wiem bo nie jestem z wojleka a farme mieliśmy na tych samych zasadach.
grzegrzółka

Re: III-rok-woj-lek-materiały

Post autor: grzegrzółka »

Mam do sprzedania Kompendium Farmakologii pod red. W.Jańca oraz Kompendium Leków PHARMINDEX a także kolorowe kserto kompletu zdjęć na Patomorfę w rozsądnej cenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości