Indywidualne przygotowanie do matury

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Jamnik2
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2016, o 19:37

Indywidualne przygotowanie do matury

Post autor: Jamnik2 »

Witam, jestem nowy na forum , także jeśli post został założony w nie odpowiednim miejscu proszę o wyrozumiałość Aktualnie chodzę do 1 klasy liceum na kierunku humanistycznym, niestety przeniesienie się na Bio-chem niestety nie wchodzi w grę z braku takiego profilu w moim liceum i zbyt dalekimi dojazdami w razie przeniesienia się. Ostatnio postanowiłem o napisaniu rozszerzonej matury z biologii i zacząłem indywidualnie przygotowania. Spędzam nad tym dużo czasu, jednak mój problem tkwi i doborze materiałów do nauki. Póki co uczę się z repetytorium greg z poziomem rozszerzonym, jednak powątpiewam czy to aby dobre źródło wiedzy. I tu moje pytanie czy lepiej dokończyć to repetytorium co może zająć mi około roku czy już teraz zakupić inne materiały( jakieś podręczniki) i się z nich uczyć. A jeśli tak to jakie polecacie ? a może macie inne wskazówki ? Bardzo proszę Was o pomoc, ponieważ naprawdę nie wiem co mam robić.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Indywidualne przygotowanie do matury

Post autor: Mårran »

Robienie repetytorium zajmie Ci ROK? Bez przesady. IMO kup sobie jakiś podręcznik, wydrukuj wszystkie arkusze majowe i czerwcowe, żeby wiedzieć, czego się uczyć, a czego nie i jedź
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości