Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

arkusze zamierzam robić w przerwie świątecznej a teraz nadal powtórki z 2 klasy (biol) chemia 1 klasa
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

ja jeszcze nic nie robie, a czas leci
decadence555
Posty: 68
Rejestracja: 2 gru 2015, o 17:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: decadence555 »

Ja jak tylko mam siłę po pracy to.robie zadania z.arkuszy wybieram te które mi się podobają na.niektóre juz.nie mogę patrzeć , jak dotrą do mnie zbiory to z.tego coś będę robić.

shoegazing
Posty: 6
Rejestracja: 4 paź 2013, o 14:56

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: shoegazing »

A czy ten temat funkcjonuje również jako grupa wsparcia? Dzisiaj rzuciłem po raz drugi studia (wcześniej na drugim roku, teraz po miesiącu ) i zdecydowałem się pójść do pracy i jestem załamany swoimi wyborami życiowymi, ale naprawdę: dopóki nie uda mi się osiągnąć 90+% z biologii/chemii, to nie będę mógł znaleźć swojego miejsca. Rocznik 94, więc jestem już tki stary

I żeby nie było offtopu: reflektowałby ktoś na wspólną naukę? Skype/fb jakkolwiek, grunt to się motywować i dzielić przemyśleniami.
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

shoegazing pisze:A czy ten temat funkcjonuje również jako grupa wsparcia? Dzisiaj rzuciłem po raz drugi studia (wcześniej na drugim roku, teraz po miesiącu ) i zdecydowałem się pójść do pracy i jestem załamany swoimi wyborami życiowymi, ale naprawdę: dopóki nie uda mi się osiągnąć 90+% z biologii/chemii, to nie będę mógł znaleźć swojego miejsca. Rocznik 94, więc jestem już tki stary

I żeby nie było offtopu: reflektowałby ktoś na wspólną naukę? Skype/fb jakkolwiek, grunt to się motywować i dzielić przemyśleniami.
To może ja się jednak nie będę chwalić swoimi osągnięciami w dziedzinie studiowania XD
shoegazing
Posty: 6
Rejestracja: 4 paź 2013, o 14:56

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: shoegazing »

Dawaj, gorzej niż ze mną nie może być
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

zaraz po maturze gap year kolejny rok rzuciłam kosmetologie po miesiącu, teraz jest fizjoterapia i myślę, że chociaz ten pierwszy rok zrobię xd a potem modlić się o lek xd
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

rodzice już nie mają do mnie siły xd
decadence555
Posty: 68
Rejestracja: 2 gru 2015, o 17:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: decadence555 »

Dzięki wam nie czuje się już taka beznadziejna. Moje lata po maturze wyglądały o wiele lepiej, dużo się nauczyłam i nie bylam na żadnych studiach. Chociaż często wydawało mi się ze to czas stracony, to jak czytam wypowiedzi innych juz mi lepiej

Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Ja już mam 2 rok gap year, polecam
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: saguarowega »

heloł heloł a ja właśnie robie projekt inżynierski xd i zastanawiam sie jak wytrzymalam 3,5 roku na czyms czego nienawidze xd no ale cóz miejmy nadzieje ze bedzie dobrze w maju inaczej zostane zrzędliwą babą, która nie cierpi swojej pracy. Także jedna rada nie idźcie na coś tylko bo coś trzeba studiować z nadzieją ze Wam się to spodoba albo przyda xd
Awatar użytkownika
Czekolada123
Posty: 13
Rejestracja: 10 paź 2016, o 20:14

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Czekolada123 »

Bumkot pisze:zaraz po maturze gap year kolejny rok rzuciłam kosmetologie po miesiącu, teraz jest fizjoterapia i myślę, że chociaz ten pierwszy rok zrobię xd a potem modlić się o lek xd
Czemu rzuciłaś kosmetologię ? P
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

saguarowega pisze:heloł heloł a ja właśnie robie projekt inżynierski xd i zastanawiam sie jak wytrzymalam 3,5 roku na czyms czego nienawidze xd no ale cóz miejmy nadzieje ze bedzie dobrze w maju inaczej zostane zrzędliwą babą, która nie cierpi swojej pracy. Także jedna rada nie idźcie na coś tylko bo coś trzeba studiować z nadzieją ze Wam się to spodoba albo przyda xd
Popieram Twoją radę 3 lata straciłam na Higienie Dentystycznej. No i powodzenia w maju życzę Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości