Organizmy eukariotyczne

Wzajemna pomoc w rozwiązywaniu zadań i prac domowych z biologii. Napisz, dodaj załącznik, wskaż problem, którego nie rozumiesz.
Biter011
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2016, o 20:09

Organizmy eukariotyczne

Post autor: Biter011 »

Opisz strukturę materiału genetycznego u organizmów eukariotycznych.

Ma to być długie, tak na 2-3 strony, może być skopiowane z jakiejś strony. Ja nic nie mogę znaleźć.
Biter011
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2016, o 20:09

Re: Organizmy eukariotyczne

Post autor: Biter011 »

No i teraz powiedz mi w co mam wejść i co przepisać, żeby mi zaliczyła?
-MatMati-
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2011, o 17:17

Re: Organizmy eukariotyczne

Post autor: -MatMati- »

Błagam nie spamuj ludziom po PW bo potrzebujesz jakiegoś rozwiązania licealnego zadania.ludzie uczą się do kolokwiów, wejściówek z poważnych rzeczy, a ktoś zadaje takie pytania. Szukanie nie boli, to nie jest nic trudnego.pomyśl co jest takiego charakterystycznego w tej strukturze w porównaniu do prokariotów i w jaki sposób DNA się zwija w kolejne struktury. Wszystko znajdziesz w internecie.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Organizmy eukariotyczne

Post autor: Wendigo »

Biter011,

Nie no słuchaj anonimowa koleżanko, specjalnie dla Ciebie odłożyłem wszystkie obowiązki na później i zacząłem pisać to wypracowanie. Jest jeden problem. Skończyłem pisać 11 stronę, ale póki co tak mi się przyjemnie tworzy, że postanowiłem napisać ich jeszcze co najmniej kilkanaście. Czy wypracowanie nie będzie za długie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość