Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Ja aktualnie robię organę, mam nadzieję że w połowie stycznia już ją skończę i będę wówczas wyrobiony z materiałem, wtedy tylko maturki do maja i 100% na maturze

Martynam
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2016, o 12:25

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Martynam »

Ja też powoli zaczynam organiczną. Z biologii robię człowieka i doczytuję Biologię Villego tam gdzie mam wrażenie że najmniej pamiętam. Chyba wyrabiam się z moim planem Arkusze mam nadzieję zacząć koło marca, a Wy?
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Tak jak napisala olunia16, nie ma takiej ciaglosci w rozmowie wsrod poprawiajacych, jak to bylo w latach poprzednich, to dobry znak, widocznie jest nas tak malo, ze przynajmniej nie mamy konkurencji, takze pewnie wszyscy sie podostajemy. Jeszcze 4 miesiace cierpienia i po bedzie po bolu. Najgorsze, ze trzeba zaplacic 100 zl za te przyjemnosc, no ale nie ma nic za darmo

Martynam
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2016, o 12:25

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Martynam »

nie każdy musi płacić
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Hejka Ja jutro zamierzam w końcu skończyć zadania z człowieka z biologii i zacząć w końcu organę z chemii No popieram Cię glikokortykosteroid płacenie 100 zł za poprawkę jest niestety bolesne tym bardziej że teraz mam ważniejsze i bardziej pilne potrzeby no ale mówi się trudno Damy radę Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2017 Oby nam starszakom/weteranom maturalnym udało się w końcu poprawić maturę i dostać się na wymarzone studia . Tego życzę sobie i Wam
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

Ja też życzę wszystkim studiowania wymarzonego kierunku jak nauka? Zrobiliście coś przez święta? Ja mało niestety

Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Mam pytanie, probowaliscie juz placic za te matury, bo ja od 2 dni probuje na OKE Poznan i jak klikam w zakladke, ktora ma mnie przekierowac na strone dotyczaca platnosci, to wyswietla mi sie komunikat, ze nie mam uprawnien do tej strony i nie wiem czy mam to gdzies zglosic, isc do szkoly czy jeszcze poczekac.

Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Dobra juz dziala, takze odwoluje tamto pytanie

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Bumkot pisze:Ja też życzę wszystkim studiowania wymarzonego kierunku jak nauka? Zrobiliście coś przez święta? Ja mało niestety

Nie przejmuj się Ja też mało zrobiłam ciągle w człowieku siedzę Ale jutro zamierzam go w końcu skończyć!

A odnośnie zapłaty do matury to też miałam dzisiaj z tym problem Aż zadzwoniłam do OKE w Poznaniu po instrukcje ale w końcu się udało
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Halo wszystkim
Jak nauka?
Są tu osoby, które dopiero zaczynają się uczyć?
Ja wróciłem z Belgii, i że wszystkim od zera biologia i chemia.
Biologia zacząłem od omegii
Chemia zbiór Persona.
U Was jak? Też od zera?
Jest w ogóle szansa się wyrobić?

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

Medyk 300 pisze:Halo wszystkim
Jak nauka?
Są tu osoby, które dopiero zaczynają się uczyć?
Ja wróciłem z Belgii, i że wszystkim od zera biologia i chemia.
Biologia zacząłem od omegii
Chemia zbiór Persona.
U Was jak? Też od zera?
Jest w ogóle szansa się wyrobić?

Medyk 300 przyjacielu, a czy Ty inzynierem nie chciales zostac? Jednak ciagnie do medycyny, nie lepiej juz bylo w tej belgii siedziec?

Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Ciągnie ciągnie, właśnie ślęczę nad Biolką
Inżynierem eeeee przejawiam zainteresowanie lotnictwem. Wiesz, czytanie nowinek, dokumentalne filmy itp
Do Belgii oczywiście wrócę jak najbardziej. W Belgii można tylko 3 miesiące siedzieć tz. Plu Carta.

Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

Ja tylko powtórki robie (nie zaczynam od zera) i myślę że skończę to w lutym a potem jeszcze raz będę materiał przerabiać teraz teoria+zadania, mam nadzieje ze rozwale maturke w maju xd

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości