Fundusz na rzecz dzieci

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Flower
Posty: 1
Rejestracja: 5 lis 2016, o 14:26

Fundusz na rzecz dzieci

Post autor: Flower »

Wiem, że ten wątek nie powinien się chyba tutaj znajdować, ale niezbyt wiem gdzie mam go wstawićgt: chciałem na wydarzenia naukowe, albo pogaduszki, ale jakoś nie (jeśli komuś to bardzo przeszkadza, to może mi napisać gdzie mam go przerzucić).
Szukam osób, które należały/należą do Funduszu i chciałby dać jakiś rady (np. na jakie zajęcia warto pójść i na ile w ciągu roku można się przeciętnie dostać, jak działają staże itp.) Sam dostałem się w tym roku, ale czuję się trochę zagubiony i chciałbym poprosić o rady kogoś już obeznanego w tym temacie. Piszę to tutaj, bo raczej osoby z funduszu biorą też udział w olimpiadzie.
P.S. jeśli nie wiesz co to jest ten Fundusz to radzę sobie to szybko sprawdzić w internecie, bo wydaje się być naprawdę fajną sprawą

lilium427
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 05:24

Re: Fundusz na rzecz dzieci

Post autor: lilium427 »

Cześć, jestem w Funduszu. Jeśli chcesz, to zapytaj prywatnie,bo nie wiem czego konkretniej chciałbyś się dowiedzieć.

lilium427
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 05:24

Re: Fundusz na rzecz dzieci

Post autor: lilium427 »

Cześć, jestem w Funduszu. Jeśli chcesz, to zapytaj prywatnie,bo nie wiem czego konkretniej chciałbyś się dowiedzieć.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości