Studia mikrobiologia

Są wśród nas bakterie, wirusy, grzyby, cały świat mikro, o nich dyskutujemy na forum mikrobiologicznym
Awatar użytkownika
mikolajs
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014, o 22:30

Studia mikrobiologia

Post autor: mikolajs »

Stoję przed burzliwym wyborem kierunku studiów. Specyfika mikro strasznie mi się podoba, kiedyś myślałem, że tym zajmują się wyłącznie lekarze albo analitycy medyczni . Uwielbiam zagadnienia immunologiczne i wirusologiczne. Więc moje pytanie brzmi: Jak mikrobiologia to UWM czy UW? Jakie progi były w ubiegłym roku? Rozpatruję jeszcze biotechnologię i biologię molekularną, może te inne są lepsze? Pozdrawiam wszystkich
Kam95
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2015, o 13:51

Re: Studia mikrobiologia

Post autor: Kam95 »

Ja osobiście studiuje mikrobiologię na Uniwersytecie Łódzkim (pierwsza szkoła wyższa która uruchomiła ten kierunek) studia są ciekawe aczkolwiek pierwszy semestr z pracą mikrobiologa ma mało wspólnego.Natomiast nie są to studia łatwe,wiele godzin laboratoriów,sporo kolokwiów,ale jeżeli się to lubi to będą to najprzyjemniejsze studia na świecie.
nestormikrobiolog
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2017, o 10:37

Re: Studia mikrobiologia

Post autor: nestormikrobiolog »

Mikolajs, i tu masz rację, mikrobiologią zajmują się wyłącznie lekarze i analitycy, mikrobiologia uniwersytecka nawet nie da Ci śladu na dyplomie o tym co studiowałeś nie mówiąc o pracy zawodowej, bo zawodu nie ma i tyle.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość